Her hafta pazar günü olduğu gibi, bu hafta da sizler için yeni bir uçak bileti kampanyası Rotavrupa’da. Bu haftanın kampanyası: İtalya-Roma’ya ucuz uçak bileti. Gelecek haftalarda da uçak bileti fırsatlarından haberdar olmak ve uçak bileti fırsatı olacak şehre oy kullanmak için Rotavrupa’yı Instagram, Twitter ve Facebook‘tan takip edin.

Roma ucuz uçak bileti

Roma ucuz uçak bileti

Roma Ucuz Uçak Bileti

Roma, Dünya’daki en çok ziyaret edilen şehirlerden birisi. Bu unvanı da sonuna kadar hak ediyor aslında, tarihteki gelmiş geçmiş en büyük imparatorluğa başkentlik yapmış, her tarafından tarihi eser fışkıran ve binlerce yıllık harika yapılara ev sahipliği yapan, her insanın hayatında muhakkak görmesi gereken bir şehir.

 Vize Durumu:  Schengen vizeniz ya da yeşil pasaportunuz olmalı.

Schengen vizesinin nasıl alınabileceğini hakkında çok detaylı yazılara Schengen Vizesi linkinden ulaşabilirsiniz. Ülkeden ülkeye değişmekle birlikte Schengen Vizesi almak ortalama bir hafta sürüyor.

İtalya’da Ne Kadar Para Harcanır?

İtalya’da ne kadar para gerekli olduğunu internette ilk ve tek olan seyahat maliyeti hesaplama aracını kullanarak hesaplayabilirsiniz.

Örnek olarak: 4 gün, orta bütçeli seyahat ile konaklama dahil harcayacağınız tutar: 223 Euro

İtalya’nın para birimi: Euro

İtalya-Roma Uçak Bileti

Uçak bileti detayları şu şekilde;

  • Uçuşlar Türk Hava Yolları ile gerçekleşiyor.
  • Bagaj hakkınız var
  • Uçakta ikram var

Bileti satın almak için aşağıdaki yeşil butona tıklayarak Momondo’ya gidebilir, bu sayede biletinizi alabilirsiniz. Site İngilizce ve para birimi Euro‘dur.

Momondo’dan uçak biletinin nasıl alındığını aşağıdaki videoda gösterdim.

Karşınıza çıkan kutucukta direk Go to Site kısmına tıklayarak ya da See Details kısmına tıklayıp, Travelgenio’ya, Gotogate’e ya da Tripair’e (Türkçe seçeneği mevcut) giderek uçak biletinizi alabilirsiniz. (hepsi güvenilir online seyahat acentalarıdır.)

Tarihler: 22 Şubat Perşembe, 2018 – 27 Şubat Salı, 2018

Fiyat: 80 Euro

Roma Ucuz Uçak Bileti

Roma Ucuz Uçak Bileti

 

Roma Nerede?

Roma Otelleri

Roma’da talep çok olduğundan bu talebe karşılık tesisler de bulunuyor bu yüzden her bütçeye göre bir konaklama seçeneği var. Euro bu kadar pahalı olmasına rağmen kolaylıkla orta seviyede hostel bulunabiliyor. Ya da biraz uzakta olsun ama 3 yıldızlı olsun diyorsanız aşağıdaki bağlantıdan ucuza otel ya da hostel bulabilirsiniz.