Son zamanlardaki iş yoğunluğumdan ötürü bir süredir uçak bileti fırsatı yayınlayamadım ama bundan sonra her hafta pazar günü yeni bir uçak bileti kampanyası yayınlamaya devam edeceğim.  Bu haftanın kampanyası: Phuket ucuz uçak bileti. Gelecek haftalarda da uçak bileti fırsatlarından haberdar olmak ve uçak bileti fırsatı olacak şehre oy kullanmak için Rotavrupa’yı Instagram, Twitter ve Facebook‘tan takip edin.

THY Phuket Ucuz Uçak Bileti

THY Phuket Ucuz Uçak Bileti

Phuket Ucuz Uçak Bileti

Phuket, sahip olduğu doğal güzelliklerle sadece fotoğraflarıyla bile insanları kendine hayran bırakıyor. Özellikle son dönemlerde balayı için de tercih edilen noktalardan bir tanesi oldu. Türk Hava Yolları’nın direk uçuşlu bu bilet fırsatını kaçırmayın. Artık 2 saatlik Avrupa uçuşları bile bu fiyatlara çıktı neredeyse.

 Vize Durumu:  Vizesiz.

Phuket’te Ne Kadar Para Harcanır?

Tayland bizden daha ucuz bir ülke, yaklaşık olarak 3 gün, orta bütçeli seyahatte 130-140 Euro gibi bir harcama yaparsınız.

Tayland’ın para birimi: Baht

Phuket Uçak Bileti

Uçak bileti detayları şu şekilde;

  • Uçuşlar Türk Hava Yolları ile gerçekleşiyor.
  • Bagaj hakkınız var
  • Uçakta ikram var

Bileti satın almak için aşağıdaki yeşil butona tıklayarak Momondo’ya gidebilir, bu sayede biletinizi alabilirsiniz. Site İngilizce ve para birimi Euro‘dur.

Sitede, sağ en alttan dil ve para birimi tercihini değiştirebilirsiniz. ÜLKE TERCİHİNİ DEĞİŞTİRMEYİN, FİYAT ARTIYOR.

Momondo’dan uçak biletinin nasıl alındığını aşağıdaki videoda gösterdim.

Karşınıza çıkan kutucukta direk Go to Site kısmına tıklayarak ya da See Details kısmına tıklayıp, Tripsta’ya, Travelgenio’ya, Gotogate’e ya da Tripair’e ya da herhangi bir online seyahat acentesine (Türkçe seçeneği mevcut) giderek uçak biletinizi alabilirsiniz. (hepsi güvenilir online seyahat acenteleridir.)

Tarihler: 16 Haziran Cumartesi, 2018 – 24 Haziran Pazar, 2018

Fiyat: 344 Euro

Tarihlerle biraz oynayarak benzer fiyatlara da uçak bileti bulabilirsiniz.

Phuket Ucuz Uçak Bileti

Phuket Ucuz Uçak Bileti

Phuket Nerede?

Phuket Otelleri

Phuket’te her bütçeye göre bir konaklama seçeneği var. Kolaylıkla orta seviyede hostel bulunabiliyor. Ya da biraz uzakta olsun ama 3 yıldızlı olsun diyorsanız aşağıdaki bağlantıdan ucuza otel ya da hostel bulabilirsiniz.