Her hafta pazar günü olduğu gibi, bu hafta da sizler için yeni bir uçak bileti kampanyası Rotavrupa’da. Bu haftanın kampanyası: Ermenistan ucuz uçak bileti. Gelecek haftalarda da uçak bileti fırsatlarından haberdar olmak ve uçak bileti fırsatı olacak şehre oy kullanmak için Rotavrupa’yı Instagram, Twitter ve Facebook‘tan takip edin.

Ermenistan Ucuz Uçak Bileti

Ermenistan Ucuz Uçak Bileti

Ermenistan Ucuz Uçak Bileti

Ermenistan, tarihsel bağlarımızdan ötürü belki bizde değişik hisler uyandırıyor ama ön yargılarımızı bir kenara bırakıp, gidip görmemiz gereken yerlerden bir tanesi. Uzun süre asistanlığını yaptığım Prof. Dr. Orhan Kural’ın bir sözü var; “İnsanlar seyahat ettikçe dünyadaki savaşlar azalacak.”

Erivan son zamanlarda Atlasglobal’in uçuş başlatmasıyla ismi duyuan bir şehir haline geldi. Lakin uçak bileti fiyatları genelde çok pahalı. Çünkü seyahat eden kitlenin çoğunluğu iş için seyahat ediyor. Bu yüzden Erivan’a ucuz uçak bileti nadir bulunuyor.

 

 Vize Durumu:  Normal (bordo pasaport) pasaport ile kapıda vize alınabiliyor. Diğer tüm tip pasaportlar için önceden vize alınmalı.

Yanlış okumadınız, yeşil pasaporta vize var; bordo pasaporta kapıda vize var 🙂 Online vize de alabilirsiniz: https://evisa.mfa.am/

Ermenistan’da Ne Kadar Para Harcanır?

Ermenistan bizden daha ucuz bir ülke, yaklaşık olarak 3 gün, orta bütçeli seyahatte 130-140 Euro gibi bir harcama yaparsınız.

Ermenistan’ın para birimi: Dram

Erivan Uçak Bileti

Uçak bileti detayları şu şekilde;

  • Uçuşlar Atlasglobal Hava Yolları ile gerçekleşiyor.
  • Bagaj hakkınız var
  • Uçakta ikram var

Bileti satın almak için aşağıdaki yeşil butona tıklayarak Momondo’ya gidebilir, bu sayede biletinizi alabilirsiniz. Site İngilizce ve para birimi Euro‘dur.

Momondo’dan uçak biletinin nasıl alındığını aşağıdaki videoda gösterdim.

Karşınıza çıkan kutucukta direk Go to Site kısmına tıklayarak ya da See Details kısmına tıklayıp, Tripsta’ya, Travelgenio’ya, Gotogate’e ya da Tripair’e ya da herhangi bir online seyahat acentesine (Türkçe seçeneği mevcut) giderek uçak biletinizi alabilirsiniz. (hepsi güvenilir online seyahat acenteleridir.)

Tarihler: 9 Nisan Pazartesi, 2018 – 14 Nisan Cumartesi, 2018

Fiyat: 139 Euro

Tarihlerle biraz oynayarak benzer fiyatlara da uçak bileti bulabilirsiniz.

Ermenistan Ucuz Uçak Bileti

Ermenistan Ucuz Uçak Bileti

Erivan Nerede?

Erivan Otelleri

Erivan’da her bütçeye göre bir konaklama seçeneği var. Kolaylıkla orta seviyede hostel bulunabiliyor. Ya da biraz uzakta olsun ama 3 yıldızlı olsun diyorsanız aşağıdaki bağlantıdan ucuza otel ya da hostel bulabilirsiniz.