Her hafta pazar günü olduğu gibi, bu hafta da sizler için yeni bir uçak bileti kampanyası Rotavrupa’da. Bu haftanın kampanyası: Tayland ucuz uçak bileti. Gelecek haftalarda da uçak bileti fırsatlarından haberdar olmak ve uçak bileti fırsatı olacak şehre oy kullanmak için Rotavrupa’yı Instagram, Twitter ve Facebook‘tan takip edin.

Bangkok-Tayland Ucuz Uçak Bileti

Bangkok-Tayland Ucuz Uçak Bileti

Tayland Ucuz Uçak Bileti

Tayland, dünyadaki en popüler ve farklı ülkelerden bir tanesidir. Gerek sahip olduğu doğal güzellikler gerekse hızlı ve ucuz yaşamı, Vietnam savaşı sırasında Amerikan askerleri tarafından bu ülkeyi iyice popüler yapmıştır. Günümüzde de, hala milyonlarca turistin rotasını çevirdiği bir ülke olmaya devam ediyor.

 Vize Durumu:  Vizesiz.

Tayland’da Ne Kadar Para Harcanır?

Tayland bizden daha ucuz bir ülke, yaklaşık olarak 3 gün, orta bütçeli seyahatte 130-140 Euro gibi bir harcama yaparsınız.

Tayland’ın para birimi: Baht

Bangkok Uçak Bileti

Uçak bileti detayları şu şekilde;

  • Uçuşlar Kuveyt Hava Yolları ile gerçekleşiyor.
  • Bagaj hakkınız var
  • Uçakta ikram var

Bileti satın almak için aşağıdaki yeşil butona tıklayarak Momondo’ya gidebilir, bu sayede biletinizi alabilirsiniz. Site İngilizce ve para birimi Euro‘dur.

Momondo’dan uçak biletinin nasıl alındığını aşağıdaki videoda gösterdim.

Karşınıza çıkan kutucukta direk Go to Site kısmına tıklayarak ya da See Details kısmına tıklayıp, Tripsta’ya, Travelgenio’ya, Gotogate’e ya da Tripair’e ya da herhangi bir online seyahat acentesine (Türkçe seçeneği mevcut) giderek uçak biletinizi alabilirsiniz. (hepsi güvenilir online seyahat acenteleridir.)

Tarihler: 23 Mayıs Çarşamba, 2018 – 31 Mayıs Perşembe, 2018

Fiyat: 389 Euro

Tarihlerle biraz oynayarak benzer fiyatlara da uçak bileti bulabilirsiniz.

Uçak bileti Kuveyt aktarmalı ve Kuveyt’e girişte vizenizi ücretsiz olarak kapıda alabilirsiniz. Yani aktarma sırasında da Kuveyt’i gezebilirsiniz. Zaten ülke olarak da çok küçük; aktarma sırasında tüm ülkeyi gezebilirsiniz 🙂

Tayland Ucuz Uçak Bileti

Tayland Ucuz Uçak Bileti

Bangkok Nerede?

Bangkok Otelleri

Bangkok’ta her bütçeye göre bir konaklama seçeneği var. Kolaylıkla orta seviyede hostel bulunabiliyor. Ya da biraz uzakta olsun ama 3 yıldızlı olsun diyorsanız aşağıdaki bağlantıdan ucuza otel ya da hostel bulabilirsiniz.