Rotavrupa’nın sloganlarından biri olan, uçak bileti kampanyaları duyurusu yaparak sizlere sürekli ucuz uçak bileti almanıza imkan sağlayarak bulduğumuz ucuz uçuşlar ve kampanyalı uçak biletlerini paylaşıyoruz. İşte Yılbaşında Lviv (Ukrayna) Uçak Bileti kampanyası

Yılbaşında Lviv (Ukrayna) Uçak Bileti

Yılbaşında Lviv (Ukrayna) Uçak Bileti

Eğer yılbaşı için hala bir planınız yoksa vize istemeyen ve çok ucuz bir ülke olan Ukrayna’nın Lviv şehrine ucuz uçak bileti alarak gidebilirsiniz.

Yılbaşında Lviv (Ukrayna) Uçak Bileti 331 TL

Kampanya aşağıdaki rota ve güzergâhlar için geçerlidir.

  • İstanbul-Lviv-İstanbul

Kampanya hangi tarihler arasında geçerli?

 Bu bilet herhangi bir kampanyaya dâhil değil, indirimli bilet. Bu yüzden bilet tükenip fiyatı yükselene kadar bu fiyat geçerli.

İndirimli olarak uçak bileti ne zamana kadar alınmalı?

Bilet tükeninceye kadar.

İndirimli uçak biletini nereden satın almalıyım?

Uçuşlar için aşağıya “yeşil buton” koyduk. Bu sayede biletinizi alabilirsiniz. Site İngilizce ve para birimi Avustralya Doları‘dır. Sağ üstten kolay bir şekilde TRY olarak seçip fiyatları Türk Lirası olarak görebilirsiniz.

Buradan da Momondo’ya gittiğinizde çıkan kutucukta direk Go to Site kısmına tıklayarak, Gotogate ya da Tripair’e giderek uçak biletinizi alabilirsiniz. (Her ikisi de güvenilir online seyahat acentalarıdır)

Alacağım bilet hangi tarih aralığında olmalı?

Söz konusu ucuz bilet için tarihler şu şekilde;

29 Aralık Perşembe, İstanbul-Lviv

2 Ocak Pazartesi, Lviv-İstanbul

Tarihleri yukarıda verdiklerimiz haricinde de 1-2 gün değiştirebilirsiniz, fiyatlarda 20-30 TL kadar bir oynama oluyor. Ama benzer tarihlerdeki en ucuz uçuş bu tarihler için.

Lviv yılbaşı uçak bileti

Lviv yılbaşı uçak bileti