Wizzair Yüzde 20 İndirim (İngiltere)

Wizzair Yüzde 20 İndirim (İngiltere)

Wizzair Yüzde 20 İndirim (İngiltere)

Wizzair bir gün sürecek olan yüzde 20 indirim kampanyasını duyurdu. Kampanya sadece İngiltere’den ve İngiltere’ye olan uçuşlarda geçerli. Bir Macar şirketi olan ve low cost havayolu konusunda başarılı olan Wizzair’in indirimli biletleri ile İngiltere’den bir çok noktaya, ya da neredeyse tüm Avrupa’dan İngiltere’ye gidebilirsiniz. Wizzair zaten sattığı ucuz biletlerle ünlü, siz de eğer uygun uçuş bulabilirseniz kaçırmayın. Yüzde 20 aslında çok iyi bir indirim.

Wizzair İngiltere’de Bristol, Londra, Birmingham, Liverpool, Sheffield, Glasgow ve Aberdeen’den uçuşlarına devam etmektedir. Kampanya kapsamında alınan biletler sadece “bilet ücreti” için geçerli olup ekstra alınacak olan başka bir hizmette (bagaj hakkı, transfer gibi) geçerli değildir. Bileti satın alırken yüzde 20 indirim uygulandığını göreceksiniz.

Biletinizi istediğiniz herhangi bir tarihe alabilirsiniz, bunun için bir sınırlandırma getirilmemiş. Tek sınırlama yukarıda da belirtildiği gibi uçuşun İngiltere varışlı ya da kalkışlı olması gerekiyor indirimin uygulanması için.

Wizzair’in yaptığı bu indirim sadece bugüne özel olup Türkiye saati ile 1 Temmuz 2016 saat 00:59’da sona erecek.

Eğer Wizzair ile daha önce uçuş yapmadıysanız, bagaj hakkı, online check-in ve Wizzair ile uçarken dikkat edilmesi gerekenler ile ilgili çok detaylı bir şekilde hazırladığımız  Wizzair Kullanma Klavuzu  yazımızı muhakkak inceleyin.

Kampanya Şartları

Bilet satış aralığı: 1 Temmuz 2016

Kampanyalı uçuş tarihleri: tüm tarihlerde geçerli

İndirimli uçuş güzergahı: Sadece İngiltere varışlı ve kalkışlı uçuşlar