Dünya’da eşi, benzeri olmayan bir yer Venedik. Dünya’da kişi başına düşen tekne sayısı da dahil olmak üzere gerçekten çok farklı bir yer Venedik. Ölmeden önce mutlaka görülmesi gereken yerlerden biri. Rotavrupa sayesinde Venedik ucuz uçak bileti fırsatıyla arkadaşlarınızla beraber bir kaçamak yapın!

Venedik Ucuz Uçak Bileti

Venedik Ucuz Uçak Bileti

Venedik Ucuz Uçak Bileti

Öncelikle şunu söylemeliyim ki Venedik’e ucuz uçak bileti bulmak çok ama çok zor. Bir tek Türk Hava Yolları uçuş yapıyor ve yılda sadece 1 ya da 2 kere yaptığı kampanya ile bu fiyatlara bilet bulunabiliyor. Bu yüzden bu fırsatı sakın kaçırmayın!

 Vize Durumu:   Geçerli Schengen Vizesi ya da Yeşil Pasaport sahibi olmalısınız.

Venedik’te ne kadar harcanır?

Venedik’te ne kadar para lazım olduğunun cevabı Rotavrupa’da yeni hazırlanan online hesaplama aracında ⇒ Seyahat Bütçesi Hesaplama

Venedik Uçak Bileti

Kasım ayı Venedik’e seyahat için mükemmel bir zaman. Hem turistler azalmış oluyor hem de hava sıcaklıkları insani düzeylerde oluyor. Bu fırsatı değerlendirmenizi tavsiye ediyorum.

  • Uçuşlar Türk Hava Yolları ile gerçekleşiyor.
  • Bagaj hakkınız var
  • Uçakta ikram var
  • Uçak bileti gidiş-geliş toplamda 102 Euro
  • Uçuş tarihleri:
    • 18-20 Kasım 2017
    • Neredeyse Ekim ayından Mart ayına kadar sürekli ucuz uçuş var.

Uçuşlar için aşağıda ilgilendiğiniz güzergaha tıklayarak Momondo’ya gidebilir, bu sayede biletinizi alabilirsiniz. Site İngilizce ve para birimi Avustralya Doları‘dır. Sağ üstten kolay bir şekilde TRY olarak seçip fiyatları Türk Lirası olarak görebilirsiniz.

Buradan da Momondo’ya gittiğinizde çıkan kutucukta direk Go to Site kısmına tıklayarak, Travelgenio’ya giderek uçak biletinizi alabilirsiniz. (Travelgenio güvenilir online seyahat acentasıdır.)

Venedik Ucuz Uçak Bileti

Venedik Ucuz Uçak Bileti

Venedik Otelleri

Venedik’te ucuz konaklama biraz zor ama çadırda konaklama imkanından şehrin tam kalbinde konaklamaya kadar yüzlerce seçeneğiniz var. Venedik otellerine aşağıdan ulaşabilir, Booking’ten kolayca rezervasyon yaptırabilirsiniz

Venedik Nerede?