//Ukrayna-Lviv Ucuz Uçak Bileti 300 TL

Ukrayna-Lviv Ucuz Uçak Bileti 300 TL

Bir süredir uçak bileti kampanyalarını nasıl duyuracağıma karar vermek ve standartize etmek için çok ağırlık veremiyordum. Bunun yanında sitenin tasarımında da radikal değişiklikler yaptık. Artık her gün bir uçak bileti yayınlamaya gayret edeceğim. Bu seri için ilki Ukrayna-Lviv ucuz uçak bileti

Lviv Ucuz Uçak Bileti

Lviv Ucuz Uçak Bileti

Lviv, Ukrayna’nın en güzel şehirlerinden bir tanesidir. Artan dövizlerden ötürü şehir ucuzluğundan ötürü kendine çekiyor. Lviv’e mutlaka hayatınızda en az bir kez gitmelisiniz.

Uçuşlar için aşağıya “yeşil buton” koydum. Bu sayede biletinizi alabilirsiniz. Site İngilizce ve para birimi Avustralya Doları‘dır. Sağ üstten kolay bir şekilde TRY olarak seçip fiyatları Türk Lirası olarak görebilirsiniz.

Buradan da Momondo’ya gittiğinizde çıkan kutucukta direk Go to Site kısmına tıklayarak, Tripair’e giderek uçak biletinizi alabilirsiniz. (Tripair güvenilir bir online seyahat acentasıdır)

Verilen link 4-8 Mart 2017 tarihleri içindir. Tarihleri değiştirerek de başka ucuz uçuşları bulabilirsiniz.

Lviv uçak bileti kampanyası

Lviv uçak bileti kampanyası

Ucuz uçak bileti sitesi tavsiyem => Momondo
Ucuz otel ve konaklama için önerim => Agoda.com
Yurtdışında otel için önerim => Otel.com
 
2017-01-22T23:50:08+00:0022 Ocak, 2017|Uçak Bileti Kampanyaları|Yorum yok

About the Author:

İnternetteki "seyahat klişeliği"ne savaş açıp Rotavrupa.com'u ucuz seyahat ve kampanya rehberi temasıyla hayata geçirdi. 26 yaşında, İTÜ mezunu, dijital medya uzmanı. Avrupa'daki tüm ülkeleri ve dünyada toplam 42 ülkeyi "işinden istifa etmeden", "(olmayan)evini arabasını satmadan" yarı zamanlı çalışarak kazandığı parayı biriktirip düşük bütçeli seyahatler ile tek başına gezdi ve gezmeye devam ediyor.

Siz de fikrinizi belirtin