//Ukrayna-Kiev Ucuz Uçak Bileti-238 TL (1 Mayıs da var!)

Ukrayna-Kiev Ucuz Uçak Bileti-238 TL (1 Mayıs da var!)

Yine ucuz bir Ukrayna uçak bileti ile karşınızdayım! Şu sıralarda olabildiğince ucuz ve vizesiz ülkelere ucuz uçak bileti paylaşmaya gayret ediyorum. Yine ucuz ve çok komik bir rakama Kiev’e uçak bileti fırsatını sizinle paylaşıyorum: Kiev Ucuz Uçak Bileti-238 TL

Kiev Ucuz Uçak Bileti

Kiev Ucuz Uçak Bileti (görsel: itiraf. com)

BAZI UÇAK BİLETİ KAMPANYALARI HEMEN BİTEBİLİYOR. TÜM UÇAK BİLETİ KAMPANYALARINDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN BİZİ SOSYAL MEDYADAN DA TAKİP EDİN!


Kiev Ucuz Uçak Bileti

  • Bu uçuş Ankara çıkışlıdır. Dilerseniz direk İstanbul’dan da alabilirsiniz ama bekleme süresi çok oluyor. Başka uçuş alıp, Ankara’ya giderek bu uçuşa gidebilirsiniz. Yalnız mutlaka uçuşlar arasında yeteri kadar zaman bırakın.
  • Uçak bileti gidiş-dönüş toplam 238 TL. Bence mükemmel bir fiyat!
  • Uçak bileti en ucuz Pegasus’un kendi sitesinde satılıyor. Mobil uygulama ya da web sitelerinden satın alabilirsiniz.
  • Örnek uçuş 5 Nisan 2017 Çarşamba-8 Nisan 2017 Cumartesi (cuma gecesi hatta) olarak gösterildi
  • Dilerseniz uçuşların gününü değiştirebilirsiniz. Benzer fiyatlar da oluyor.
  • Mart, Nisan ve Mayıs ayında da yine uçuşlar bulunuyor. Pegasus’un sitesine gidip 15 günlük görünüm derseniz hepsine ulaşabilirsiniz.

1 Mayıs’a da daha plan yapmadıysanız 28 Nisan-1 Mayıs olarak 340 TL‘ye ya da 30 Nisan-2 Mayıs olarak 238 TL‘ye uçak bileti alabilirsiniz!

Pegasus Kiev Uçak Bileti

Pegasus Kiev Uçak Bileti

2017-01-24T20:41:07+02:0024 Ocak, 2017|Uçak Bileti Kampanyaları|Yorum yok

About the Author:

İnternetteki "seyahat klişeliği"ne savaş açıp Rotavrupa.com'u ucuz seyahat ve kampanya rehberi temasıyla hayata geçirdi. 28 yaşında, İTÜ mezunu, dijital iletişim ve video prodüksiyon alanında çalışıyor. Avrupa'daki tüm ülkeleri ve dünyada toplam 45 ülkeyi "işinden istifa etmeden", "evini arabasını satmadan" yarı zamanlı çalışarak kazandığı parayı biriktirip düşük bütçeli seyahatler ile tek başına gezdi ve gezmeye devam ediyor.

Siz de fikrinizi belirtin