//Ukrayna-Kharkiv Ucuz Uçak Bileti-THY-314 TL-Vizesiz

Ukrayna-Kharkiv Ucuz Uçak Bileti-THY-314 TL-Vizesiz

Kharkiv, çok bilinmeyen bir şehir olsa da aslında Ukrayna’nın ikinci büyük şehridir. 1.5 milyon nüfusa sahip olan Kharkiv sanayisi ile de ön plana çıkmaktadır. Bunun yanında Avrupa’nın en büyük 3., dünyanın ise 7. büyük şehir meydanı Kharkiv’de bulunmaktadır. Buraya gitmek isterseniz sizin için Kharkiv ucuz uçak bileti buldum.

Kharkiv Ucuz Uçak Bileti

Kharkiv Ucuz Uçak Bileti

Kharkiv Ucuz Uçak Bileti Fırsatı

  • Uçuşlar Türk Hava Yolları ile,
  • Bilet fiyatı gidiş-dönüş 314 TL, (THY’nin kendi sitesinde 400 TL, dilerseniz kontrol edin)
  • Vizeye ihtiyacınız yok. Ukrayna Türk vatandaşlarından vize istemiyor.

Uçuşlar için aşağıda ilgilendiğiniz güzergaha tıklayarak Momondo’ya gidebilir, bu sayede biletinizi alabilirsiniz. Site İngilizce ve para birimi Avustralya Doları‘dır. Sağ üstten kolay bir şekilde TRY olarak seçip fiyatları Türk Lirası olarak görebilirsiniz.

Buradan da Momondo’ya gittiğinizde çıkan kutucukta direk Go to Site kısmına tıklayarak, Tripsta‘ya giderek uçak biletinizi alabilirsiniz. (Tripsta güvenilir online seyahat acentasıdır.)

Tarihleri kendinize göre ayarlayabilirsiniz. nisan, mayıs ve haziran aylarının çoğunda ucuz uçuş var.

Örnek Tarih: 2 Nisan 2017-5 Nisan 2017

Kharkiv Ucuz Uçak Bileti

Ukrayna Ucuz Uçak Bileti

Kharkiv Nerede?

2017-03-01T17:46:30+02:0001 Mart, 2017|Uçak Bileti Kampanyaları|Yorum yok

About the Author:

İnternetteki "seyahat klişeliği"ne savaş açıp Rotavrupa.com'u ucuz seyahat ve kampanya rehberi temasıyla hayata geçirdi. 28 yaşında, İTÜ mezunu, dijital iletişim ve video prodüksiyon alanında çalışıyor. Avrupa'daki tüm ülkeleri ve dünyada toplam 45 ülkeyi "işinden istifa etmeden", "evini arabasını satmadan" yarı zamanlı çalışarak kazandığı parayı biriktirip düşük bütçeli seyahatler ile tek başına gezdi ve gezmeye devam ediyor.

Siz de fikrinizi belirtin