Turna.com güvenilir mi? Sorusunu sormanız gayet normal çünkü online seyahat acentaları arasında yeni yer edinen ve getirdiği birkaç yenilikle adından söz ettiren bir sitedir turna.com. Bu yazıda turna.com nedir, turna.com güvenli mi güvenilir mi ve ne gibi işlemler yapılabiliyor bunlara değineceğiz. Ayrıca bu site hakkındaki birkaç gözlemime de yer vereceğim. Turna.com kampanya yaparak da arada isminden söz ettirmektedir. Böyle kampanyalar oldukça anında haber veriyoruz, turna.com kampanyaları hakkında anında haberdar olmak için bizi sosyal medyadan da takip edin.

Turna.com Güvenilir mi?

Turna.com Güvenilir mi?

Turna.com Nedir?

Turna.com bir online seyahat acentasıdır ve web sitesi üzerinden yüzlerce havayolu firmasının biletlerini karşılaştırmanıza ve satın almanıza yarayan bir websitesidir.

Turna.com Güvenilir mi?

Bu soruya tek kelimeli bir cevap vermek yeterli; evet, güvenilir. Ama yazının tamamını okumadan bilet almayın.

Turna.com Neler Sunuyor?

İlk giriş cümlesinde de belirttiğimiz gibi turna.com getirdiği birkaç yenilikle sektöre giriş yaptı. Bunlardan ilki banka puanlarınızı turna üzerindeki hesabınıza atabiliyor olmanız.

Turna.com’a Banka Puanlarını Atmak

Bildiğiniz üzere bankalar bazen kampanya yaparlar ve “şu kadar harcayın, şu kadar puan kazanın” formatı ile size puan verir ama bunların da genelde bir son kullanma tarihi olur. Ve bu puanları zamanında kullanmazsanız banka sizden bu puanları geri vermemek üzere siler. Turna’nın güzel bir yanı, bu puanlarınızı açacağınız turna hesabına atıp +yüzde 10 hediye ile kullanabilirsiniz. Yani, kredi kartı ya da banka kartınızda 100 TL puan var ise (maxi puan, bonus, world puan vs.) bunu turna.com’a aktararak 110 TL değerinde uçak bileti satın almada kullanabileceğiniz puana çevirebiliyorsunuz.

Harcadıkça Kazan Sistemi

Yine bu sistem de yeni bir sistem ve kullanışlı olabilir. Sistem de aşağıda Turna.com’dan alınan tablodaki şekilde puan kazanılabiliyor ve bu kazandığınız puanlarla yine uçak bileti alabiliyorsunuz. Bu yazıyı hazırlarken ne oranda puan kazanılıyor diye inceledik ama net bir rakam bulamadık. Örnek vermek gerekirse; 69 TL olan bilete 4 puan verirken 128 TL olan bilete ise 5 puan vereceği yazıyor. Her harcamadan ne kadar puan kazanacağınızı uçuşların listelendiği sayfada görebilirsiniz (kutucukların sağ üstünde, siyah üçgen içinde gözüküyor).

Turna.com Güvenilir mi?

turna üyelik sistemi tablosu (Turna.com’dan alınmıştır)

Turna.com Ödeme Yöntemleri

Bilet satın alırken sadece kredi kartı ya da banka kartı ile işlem yapabilirsiniz.

Bilet satın almadan önce mutlaka  online seyahat acentalarından bilet almak  adlı yazımızı da okuyun, uçak bileti alırken dikkat etmeniz gerekenleri, turna.com bilet iptali halinde yapmanız gerekenleri öğrenin.

Turna.com güvenli mi?

Yukarıda da detaylı bilgilere yer verdikten sonra;  turna.com güvenli mi? sorusuna yanıt vermek için hakkımızda kısmı incelendiği zaman bu sorunun cevabı alınıyor ve turna.com güvenilir diyebiliyoruz.

Turna.com İletişim

Eğer Turna.com ile iletişime geçmek isterseniz diler sitesindeki formdan dilerseniz de telefon numarasından çağrı merkezine ulaşabilirsiniz. Turna.com telefon numarası: 444 82 85

Turna.com Hakkında Yorumlar ve Kişisel Görüş

Turna gerçekten güzel bir sistem, iyi idare edilirse iyi işler yapabilecekler gibi duruyor ama gözüme takılan ve açıkçası aklımı kurcalayan bir şeyden bahsetmek istiyorum sizlere; daha önce de sizlere bahsettiğim gibi içeriklerimizin kopyalanmak suretiyle çalınmasından dolayı internette dolaşırken birkaç farklı blogda gözüme çarpan bir uçak bileti karşılaştırması konusunu okuduğumda çok amatörce yapılmış tanıtım yazıları olduğunu gördüm ve ne yazık ki ilgili blog sahipleri üç kuruş para alabilmek için insanlara yanlış bilgiler veriyordu.

Diyeceğim o ki, her zaman uçak biletini Momondo ya da Skyscanner gibi yerlerden arayın sonra da en ucuzunu alın. Aşağıda size benim de bolca kullandığım Momondo’nun Avustralya sitesinin linkini veriyorum. Buradan da aramadan uçak biletinizi almayın.

Turna.com Güvenilir mi? yazısı tamamen şahsi görüşlere dayanmaktadır ve bir sorun halinde rotavrupa yönetimi ile içerik yazarı sorumlu tutulamaz.