Bir uçak bileti aradığınızda karşınıza belki de yüzlerce site çıkar ama bunları eğer daha önce duymadıysanız aklınıza güvenilirliği konusunda soru işareti gelebilir. Bu yüzden bu yazıda Tripair Güvenilir mi? sorusunun cevabını arayacağız.

Tripair Güvenilir mi?

Tripair Güvenilir mi?

Tripair Nedir?

Tripair, 30’dan fazla ülkede faaliyet gösteren, Yunanistan-Atina merkezli bir online seyahat acentasıdır. Anlaşmalı olduğu havayolu firmalarının biletlerini satar ve bu sattığı biletlerden komisyon alır. Eğer Online seyahat acentasının ne olduğunu bilmiyorsanız ya da emin değilseniz muhakkak online seyahat acentalarından bilet almak yazısını okuyun. Bu sayede tecrübelerde öğrenilen bilgileri edinebilir ve güvenilir şekilde işlem yapabilirsiniz.

Tripair Neden Ucuz?

Bunun birden çok nedeni olabilir. Bildiğiniz gibi bir marka yeni bir ürün çıkardığında ya da yeni bir pazara girdiğinde reklam yapar. Ama kimisi ise reklamını fiyatlarını düşük tutarak yapar. İşte Tripair de şu anda onlardan bir tanesi. Zaten siz de uçak biletlerinin Tripair’de ucuz olduğunu görüp, sonrasında da Tripair’in güvenilir olup olmadığını araştırıp bu yazıya gelmediniz mi? 🙂

Tripair Güvenilir mi?

Bir online seyahat acentasının güvenli olmaması için hiçbir sebep yoktur aslında. Bu iş az maliyetli ve düzgün iş yapılırsa güzel getirisi olan bir iştir. Zaten Tripair de benim bildiğim en az 5 ya da 6. Yunan merkezli bir seyahat acentası.

Tripair yaklaşık olarak 30’dan fazla ülkede var ve bu ülkelerin kendi dillerinde iletişim sağlıyor. Aşağıda da Tripair’in kendi sitesinden aldığımız bir görsel (sitenin alt kısmında bulunuyor)

tripair güvenli mi

tripair güvenli mi

Daha önce de bilet aldım ve hiçbir sorun yaşamadım. Zaten seyahat acentalarına ödemenizi yaptıktan sonra elektronik biletiniz gelene kadar bağlı bulunuyorsunuz. Sonrasında hiçbir işiniz yok. Bu yüzden Tripair güvenli mi? Ya da Tripair güvenilir mi? yazısına cevabımız; evet, Tripair güvenilir ve bilet satın almak için güvenli.

Tripair Kredi Kartı Ücreti

Hemen hemen her online seyahat acentasında olduğu gibi Tripair de sizden Mastercard ya da Visa kredi kartları ile öderseniz kredi kartı ücreti alır. Bunun bir örneği aşağıda; 512 TL’lik uçuş için 10 TL kredi kartı ücreti istiyor Tripair. Bu ücret normaldir. Kredi kartı ücreti ödememek için Visa debit ya da Mastercard Debit kart kullanmalısınız. Ki Türkiye’de bu kartlardan kullananı birkaç arkadaşım hariç görmedim, duymadım.

Tripair Kredi Kartı Ücreti

Tripair Kredi Kartı Ücreti

Tripair İletişim

Herhangi bir sorunda Tripair ile iletişime geçmeniz gerekirse aşağıdaki telefon numarası ve e-mail adresinden bulaşabilirsiniz.

Tripair Telefon Numarası: 0850 766 24 05 (dakika haklarınızdan düşer, ücretli hat değildir)

E-posta adresi: tripair@tripair.com