//Tiflis’e Ucuz Uçak Bileti (Kimlikle Gidiliyor)

Tiflis’e Ucuz Uçak Bileti (Kimlikle Gidiliyor)

Bu hafta da yine sosyal medyada sizlerin oyuyla Tiflis’e ucuz uçak bileti Rotavrupa’da. Gelecek haftalarda da uçak bileti fırsatlarından haberdar olmak ve oy kullanmak için Rotavrupa’yı Instagram, Twitter ve Facebook‘tan takip edin.

Tiflis ucuz uçak bileti

Tiflis ucuz uçak bileti

Tiflis’e Ucuz Uçak Bileti

Gürcistan, şu ana kadar bulunduğum en ucuz ülke olabilir. Yemeklerinden gece hayatına kadar her şey çok ama çok ucuz. Uçak bileti de bu kadar ucuzken bir kaçamak yapmanızı kesinlikle öneririm.

Geçtiğimiz sene Tiflis seyahatimden sonra yazdığım Tiflis gezi rehberine de göz atabilirsiniz. Iphone fiyatlarından nerede yenir-içilire kadar her şeyi barındırıyor.

 Vize Durumu:  Gürcistan’a vize yok. Sadece kimlikle gidebilirsiniz (çipli kimlik olmasına gerek yok. Eski tarz kimlikle de giriş yapılabiliyor)

Gürcistan’da Ne Kadar Para Harcanır?

Gürcistan’da ne kadar para gerekli olduğunu internette ilk ve tek olan seyahat maliyeti hesaplama aracını kullanarak hesaplayabilirsiniz.

Örnek olarak: 4 gün, düşük bütçeli seyahat ile konaklama dahil harcayacağınız tutar: sadece 68 Euro!

Tiflis Uçak Bileti

Tiflis, Gürcistan’ın başkenti olup günümüzde de hala sosyalist rejimin etkilerinin rahatlıkla görülebildiği güzel bir şehir. Birbirinden güzel onlarca hamama da ev sahipliği yapıyor, mutlaka denemelisiniz.

  • Uçuşlar Atlasglobal Hava Yolları ile gerçekleşiyor.
  • Bagaj hakkınız var
  • Uçakta ikram var

Uçuş saatleri uygun olduğu için işinizden izin almanıza gerek yok! Cuma gecesi gidip, pazartesi sabahı dönebilirsiniz.

Bileti satın almak için aşağıdaki yeşil butona tıklayarak Momondo’ya gidebilir, bu sayede biletinizi alabilirsiniz. Site İngilizce ve para birimi Euro‘dur.

Karşınıza çıkan kutucukta direk Go to Site kısmına tıklayarak ya da See Details kısmına tıklayıp, Travelgenio’ya, Gotogate’e ya da Tripair’e (Türkçe seçeneği mevcut) giderek uçak biletinizi alabilirsiniz. (hepsi güvenilir online seyahat acentalarıdır.)

Tarihler: 22 Aralık 2017, Cuma – 25 Aralık Pazartesi, 2017

Fiyat: 82 Euro

Tiflis uçak bileti

Tiflis uçak bileti

Yılbaşı için: 30 Aralık 2017, Perşembe – 2 Ocak Salı, 2018

Fiyat: 117 Euro

Yılbaşı Tiflis uçak bileti

Yılbaşı Tiflis uçak bileti

Tiflis Nerede?

 

Tiflis Otelleri

Aşağıdaki bağlantıdan Tiflis'te 2 Euro'ya bile hostel bulabilirsiniz, o kadar ucuz! Ya da güzel bir 3-4 yıldızlı otelde uygun fiyata kalabilirsiniz.


 

2017-11-12T11:53:43+02:0012 Kasım, 2017|Uçak Bileti Kampanyaları|Yorum yok

About the Author:

İnternetteki "seyahat klişeliği"ne savaş açıp Rotavrupa.com'u ucuz seyahat ve kampanya rehberi temasıyla hayata geçirdi. 28 yaşında, İTÜ mezunu, dijital iletişim ve video prodüksiyon alanında çalışıyor. Avrupa'daki tüm ülkeleri ve dünyada toplam 45 ülkeyi "işinden istifa etmeden", "evini arabasını satmadan" yarı zamanlı çalışarak kazandığı parayı biriktirip düşük bütçeli seyahatler ile tek başına gezdi ve gezmeye devam ediyor.

Siz de fikrinizi belirtin