Tiflis’in sözü sitemizde çokça geçti. Bir uçak bileti fırsatı ararken de bu fırsat çıktı karşımıza. Tiflis Ucuz Uçak Bileti detaylarını aşağıda sunuyoruz sizlere. Daha öncesinde de Yurtdışına ilk seyahat yazısında da Gürcistan’ı ilk kez yurtdışına çıkacaklar için önermiştik.

Tiflis Ucuz Uçak Bileti

Tiflis Ucuz Uçak Bileti

Tiflis Ucuz Uçak Bileti

Tiflis ile ilgili çok detaylı bir gezi rehberi daha önce yayınlamıştık. Bu yüzden burada sadece en temel detayları vereceğiz. Tiflis Gezi Rehberi

Uçuş tarihleri: 21 – 25 Ekim 2016

Uçak bileti fiyatı: 225 TL (68 Euro)

Gürcistan için vize gerekli mi?: Hayır, pasaport bile gerekli değil. Sadece nüfus cüzdanı ile Gürcistan’a girebiliyorsunuz. Pasaportunuz varsa bile pasaportla çıkmayın, yoksa 15 TL çıkış harcı ödemek zorundasınız.

Havayolu Şirketi: Atlasglobal (bagaj hakkınız var)

Tiflis Ucuz Uçak Bileti

Tiflis Ucuz Uçak Bileti

Uçuşlar için aşağıya “yeşil buton” koyduk. Bu sayede biletinizi alabilirsiniz. Site İngilizce ve para birimi Avustralya Doları‘dır. Sağ üstten kolay bir şekilde TRY olarak seçip fiyatları Türk Lirası olarak görebilirsiniz.

Buradan da Momondo’ya gittiğinizde çıkan kutucukta direk Go to Site kısmına tıklayarak, Tripsta’ya giderek uçak biletinizi alabilirsiniz.

Tarihleri 1-2 gün değiştirebilirsiniz, fiyatlarda az bir oynama oluyor. Ama benzer tarihlerdeki en ucuz uçuş bu tarihler için.

Ödeme sayfasında da aşağıdaki gibi bir ekranla karşılaşacaksınız. Tripsta normalde kredi kartı ücreti almasına rağmen nedense bu uçuşta almıyor. Kartınızdan 67,46 Euro çekilecek. Yaklaşık 224 TL.

Eğer Tripsta güvenilir mi? Diye soruyorsanız bunun cevabı da sitemizde var: Tripsta güvenilir mi?

tiflis-uçak-bileti

Tripsta ödeme sayfası

Bavul.com’dan İndirimli Uçak Bileti

Daha önce Bavul.com’un Turkcell Platinum üyelerine 100 TL indirim yaptığını duyurmuştuk burada.

Eğer hali hazırda şifreniz varsa ya da şifre bulabilecekseniz 198 TL’ye de bu bileti alabilirsiniz.

Bavul Uçak Bileti Kampanyası

Bavul Uçak Bileti Kampanyası