Birçok ucuz uçuş arama motorunda göreceğiniz üzere Tickets.com.tr sitesi diğer tüm acentalara kıyasla çok daha uygun fiyat vermektedir. Aslında ilk çıktığı zamanlarda diğer acentalardan en az yüzde 8 daha ucuza biletler satsa da son zamanlarda bu fark çok görülmüyor. Peki, uçak bileti almak için tickets.com.tr güvenilir mi?

tickets.com.tr güvenilir mi?

tickets.com.tr güvenilir mi?

Tickets.com.tr güvenilir mi?

Ucuza uçak bileti almak için uygun fiyatlar sunan ucuz uçuş arama motorları çoğu zaman “ucuz ama güvenli mi?” sorusunu sordurtur insana. Güvenilir olup olmadığını anlamak için muhakkak her şirketin sayfasında bulunan “hakkımızda”, “biz kimiz” gibi sayfalara bakmak çoğu zaman sorun giderici olacaktır.

https://tickets.com.tr/content/about.html

Yukarıdaki bağlantı incelendiğinde de görülecek ki bu şirket neredeyse 10 ülkede faaliyet gösteren büyük bir şirket. Bu yüzden bir kez daha soralım;

Tickets.com.tr güvenli mi?

rotAvrupa olarak daha önce birçok kez tickets.com.tr üzerinden uçak bileti satın aldık, tecrübelerimize göre tickets.com.tr güvenilir*

Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen aşağıdaki formu doldurarak bize bildirin! Böylece biz de sürekli güncellediğimiz sitemizde yayınlayabilelim.

18 Nisan 2016’da güncelleme: birkaç ziyaretçimiz ödeme konusunda sıkıntı yaşadıklarını mail ile bize iletmişler. Merak etmeyin, gerek bankaların gerekse seyahat acentelerinin sistemleri mükerrer işlemleri algılar bu yüzden 2. aynı tutarda işlemi yapmaz.

Tickets Direk Havayolları Şirketine Ödeme

Ödeme sayfasına geldiğinizde aşağıdaki resimde göreceğiniz şekilde 3 farklı ödeme yöntemi ile karşılaşacaksınız. Bu kısımda aklınıza en yatkın olanını seçin, örneğin görseldeki bileti satın alırken direk Atlasglobal’a ödemeyi yaptım. Biletlerin gelmesi biraz daha geç oluyor ama kesinlikle başka hiçbir farkı yok.

Tickets.com.tr direk havayolları şirketine ödeme

Tickets.com.tr direk havayolları şirketine ödeme

Tickets.com.tr Komisyon Nedir?

Tickets üzerinden bilet satın alırken eğer aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanıyorsanız yaklaşık 6 TL ek bir ücret ödemeniz gerekir. Bu aslında birçok online seyahat acentesinin uyguladığı bir ek ücrettir. Ve maalesef Visa Credit haricinde bu ücreti ödememenin bir yolu yok.

  • Visa
  • MasterCard
  • MasterCard Debit
  • MasterCard Credit
  • Visa Debit

Eğer ödemenizi Visa Credit ile yaparsanız ek ücret ödemezsiniz.

Tickets.com.tr Banka Yoluyla Ödeme

Tickets üzerinden banka havalesi yoluyla da bilet alabilirsiniz. Tickets.com.tr güncel olarak sadece Yapı ve Kredi Bankası ile çalışmaktadır. Ama banka yoluyla ödeme yaparsanız yaklaşık 15 TL daha fazla ücret ödemelisiniz. Bu yüzden Visa Credit ile ödeme yapmanızı tavsiye ederiz. Sizde yoksa bir yakınınıza da sorabilirsiniz.

 Online Seyahat Acentalarından Bilet Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler yazısını okumadan bilet almayın!