Rotavrupa’nın sloganlarından biri olan, uçak bileti kampanyaları duyurusu yaparak sizlere sürekli ucuz uçak bileti almanıza imkan sağlayarak bulduğumuz ucuz uçuşlar ve kampanyalı uçak biletlerini paylaşıyoruz. Ocak ayından Mart ayına kadar Saraybosna’ya ucuz uçak bileti bulduk ve bunu sizlerle paylaşıyoruz. Söz konusu tarihlerde Pegasus’un uçuşları bile daha pahalı.

Saraybosna'ya Ucuz Uçak Bileti

Saraybosna’ya Ucuz Uçak Bileti

Saraybosna, Bosna Hersek’in başkenti ve en büyük şehridir. Bir zamanlar Osmanlı hakimiyetinde olan bu topraklarda yine Osmanlı’nın birçok izini görmek mümkün. Özellikle Mostar köprüsü çok büyük bir manevi değere sahiptir. Saraybosna’yı da birçok kez hazırladığımız rotalara dâhil ettik. Dilerseniz daha önce hazırlayıp sunduğumuz rotalara da bakabilirsiniz.

Hazır oraya gitmişken biraz dolaşırım diyorsanız diğer vizesiz ülkeleri harita üzerinde görmek için vizesiz ülkeler haritası yazısına gidebilirsiniz.

 Saraybosna için vize almanız gerekmiyor, sadece pasaportunuz ile gidebilirsiniz! 

Saraybosna’ya Ucuz Uçak Bileti

Kampanya aşağıdaki rota ve güzergâhlar için geçerlidir.

  • İstanbul-Saraybosna-İstanbul

Kampanya hangi tarihler arasında geçerli?

 Bu bilet herhangi bir kampanyaya dâhil değil, indirimli bilet. Bu yüzden bilet tükenip fiyatı yükselene kadar bu fiyat geçerli.

Uçuşlar hangi havayolu ile gerçekleşecek?

Söz konusu kampanyadaki indirimli uçuşları Türk Hava Yolları sunmaktadır. Eğer daha önce yurtdışına uçuşunuzda Türk Hava Yolları ile uçmadıysanız muhakkak denemelisiniz. En ucuz yere bu fiyata başka bir uçak bileti, hele de Türk Hava Yolları ile bulmak pek mümkün değil.

İndirimli olarak uçak bileti ne zamana kadar alınmalı?

Bilet tükeninceye kadar.

İndirimli uçak biletini nereden satın almalıyım?

Uçuşlar için aşağıya “yeşil buton” koyduk. Bu sayede biletinizi alabilirsiniz. Site İngilizce ve para birimi Avustralya Doları‘dır. Sağ üstten kolay bir şekilde TRY olarak seçip fiyatları Türk Lirası olarak görebilirsiniz.

Buradan da Momondo’ya gittiğinizde çıkan kutucukta direk Go to Site kısmına tıklayarak, Tripsta’ya giderek uçak biletinizi alabilirsiniz. (Tripsta güvenilir bir online seyahat acentasıdır)

Verilen link 13-15 Ocak 2017 (cuma-pazar) tarihleri içindir. Örnek tarihler yazının sonunda yer alıyor.

Saraybosna'ya Ucuz Uçak Bileti

Saraybosna’ya Ucuz Uçak Bileti

Alacağım bilet hangi tarih aralığında olmalı?

Söz konusu ucuz bilet için tarihler şu şekilde;

13 Ocak 2017 Cuma İstanbul-Saraybosna

15 Ocak 2017 Pazar, Saraybosna-İstanbul

Tarihleri yukarıda verdiklerimiz haricinde de dilediğiniz tarihlere göre ayarlamayı yapabilirsiniz. Genell olarak tüm uçuşların fiyatı uygun.

Aşağıdaki gibi Tripsta’nın kredi kartı ücreti alması muhtemel. Visa kredi kartı ile alırsanız ek ücret alınıyor. Mastercard kredi kartı ile ek bir ücret alınmıyor.

mastercard ücreti

Mastercard ile öderseniz ücret alınmıyor

visa kredi kartı ücreti

Visa kredi kartı ile öderseniz 22 AUD ücret alıyor.

Diğer örnek tarihler:

  • 5-8 Ocak 2017
  • 7-10 Ocak 2017
  • Ve neredeyse tüm Ocak ayı.
  • Neredeyse tüm Şubat ayı.
  • Mart ayı için de en son 28-31 Mart 2017.