Her hafta pazar günü olduğu gibi, bu hafta da sizler için yeni bir uçak bileti kampanyası Rotavrupa’da. Bu haftanın kampanyası ilk kez Amerika kıtasına, New York Ucuz Uçak Bileti. Gelecek haftalarda da uçak bileti fırsatlarından haberdar olmak ve uçak bileti fırsatı olacak şehre oy kullanmak için Rotavrupa’yı Instagram, Twitter ve Facebook‘tan takip edin.

New York Ucuz Uçak Bileti

New York Ucuz Uçak Bileti

New York Ucuz Uçak Bileti

New York, hepimizin çocukluğumuzdan beri filmlerde gördüğü tam bir Amerika rüyasının yaşandığı yer! Dünyanın en büyük şirketlerinin merkezlerinin bulunduğu ve 19. yüzyılda Amerika’ya göçlerin ilk giriş kapısı. Eminim New York birçoğumuzun hayalini süslüyordur 🙂

Rotavrupa’da ilk kez Amerika’ya uçak bileti fırsatı yayınlıyorum çünkü bu fiyata hem de mayıs ayında THY uçuşu bulmak neredeyse imkansız.

Bu güzergahta Türk Hava Yolları ucuz direk uçuşu nadir bulunuyor! İstanbul-New York güzergahı Türk Hava Yolları’nın prestij uçuşudur, en iyi ve en yeni uçaklarla bu uçuşlar yapılır.

 Vize Durumu: Amerika vizeniz olmalı.

Amerika vizesi almak Schengen vizesi almaktan çok daha basit. Hem de verdiklerinde 10 yıllık vize veriyorlar.

New York Uçak Bileti

Uçak bileti detayları şu şekilde;

  • Uçuşlar Türk Hava Yolları ile gerçekleşiyor.
  • Bagaj hakkınız var
  • Uçakta ikram var

Bileti satın almak için aşağıdaki yeşil butona tıklayarak Momondo’ya gidebilir, bu sayede biletinizi alabilirsiniz. Site İngilizce ve para birimi Euro‘dur.

Momondo’dan uçak biletinin nasıl alındığını aşağıdaki videoda gösterdim.

Karşınıza çıkan kutucukta direk Go to Site kısmına tıklayarak ya da See Details kısmına tıklayıp, Tripsta’ya, Travelgenio’ya, Gotogate’e ya da Tripair’e (Türkçe seçeneği mevcut) ya da herhangi bir online seyahat acentesine giderek uçak biletinizi alabilirsiniz. (hepsi güvenilir online seyahat acenteleridir.)

Tarihler: 15 Mayıs Salı, 2018 – 22 Mayıs Salı, 2018

Fiyat: 398 Euro

Tarihlerle biraz oynayarak benzer fiyatlara da uçak bileti bulabilirsiniz.

THY’nin direk uçuşu 398 Euro iken United Airlines’ın aktarmalı uçuşu 360 Euro!

New York Ucuz Uçak Bileti

New York Ucuz Uçak Bileti

New York Nerede?

New York Otelleri

New York’ta her bütçeye göre bir konaklama seçeneği var. Kolaylıkla orta seviyede hostel bulunabiliyor. Ya da biraz uzakta olsun ama 3 yıldızlı olsun diyorsanız aşağıdaki bağlantıdan ucuza otel ya da hostel bulabilirsiniz.