Rotavrupa’nın sloganlarından biri olan, uçak bileti kampanyaları duyurusu yaparak sizlere sürekli ucuz uçak bileti almanıza imkan sağlayarak bulduğumuz ucuz uçuşlar ve kampanyalı uçak biletlerini paylaşıyoruz. Ocak ayından Mart ayına kadar Hırvatistan’ın Dubrovnik kentine ucuz uçak bileti bulduk ve bunu sizlerle paylaşıyoruz. Dolar 3.53 seviyesine gelmişken gerçekten bu fiyat çok uygun.

Dubrovnik Ucuz Uçak Bileti

Dubrovnik Ucuz Uçak Bileti

Dubrovnik Hırvatistan’ın en gözde ve en çok turist alan şehirlerinin başında gelmektedir. Neredeyse yıl boyu güneş almaktadır ve Türkiye’nin soğuğundan kaçıp Dubrovnik’te güzel bir zaman geçirebilirsiniz.

 Eğer hali hazırda Schengen Vizeniz varsa ayrıca vize almanıza gerek yok. Yeşil pasaporta vize gerekmiyor. 

Dubrovnik Ucuz Uçak Bileti

Kampanya aşağıdaki rota ve güzergâhlar için geçerlidir.

  • İstanbul-Dubrovnik-İstanbul

Kampanya hangi tarihler arasında geçerli?

 Bu bilet herhangi bir kampanyaya dâhil değil, indirimli bilet. Bu yüzden bilet tükenip fiyatı yükselene kadar bu fiyat geçerli.

Uçuşlar hangi havayolu ile gerçekleşecek?

Söz konusu kampanyadaki indirimli uçuşları Türk Hava Yolları sunmaktadır. Eğer daha önce yurtdışına uçuşunuzda Türk Hava Yolları ile uçmadıysanız muhakkak denemelisiniz. En ucuz yere bu fiyata başka bir uçak bileti, hele de Türk Hava Yolları ile bulmak pek mümkün değil.

İndirimli olarak uçak bileti ne zamana kadar alınmalı?

Bilet tükeninceye kadar.

İndirimli uçak biletini nereden satın almalıyım?

Uçuşlar için aşağıya “yeşil buton” koyduk. Bu sayede biletinizi alabilirsiniz. Site İngilizce ve para birimi Avustralya Doları‘dır. Sağ üstten kolay bir şekilde TRY olarak seçip fiyatları Türk Lirası olarak görebilirsiniz.

Buradan da Momondo’ya gittiğinizde çıkan kutucukta direk Go to Site kısmına tıklayarak, Tripsta’ya giderek uçak biletinizi alabilirsiniz. (Tripsta güvenilir bir online seyahat acentasıdır)

THY Dubrovnik Ucuz Uçak Bileti

THY Dubrovnik Ucuz Uçak Bileti

Resimde 273 TL olarak gözükmesine rağmen sizi yolladığı Tripsta sitesinde ödeme Avustralya Doları olarak yapılıyor ve bu çevrimde de ücret 280 TL oluyor.

Alacağım bilet hangi tarih aralığında olmalı?

Söz konusu ucuz bilet için tarihler şu şekilde;

5 Ocak 2017 Perşembe İstanbul-Dubrovnik

8 Ocak 2017 Pazar, Dubrovnik-İstanbul

Tarihleri yukarıda verdiklerimiz haricinde de dilediğiniz tarihlere göre ayarlamayı yapabilirsiniz. Genelde salı, perşembe ve pazar günleri kalkan uçuşların fiyatı uygun.

Aşağıdaki gibi Tripsta’nın kredi kartı ücreti alması muhtemel. Visa kredi kartı ile alırsanız ek ücret alınıyor. Mastercard kredi kartı ile ek bir ücret alınmıyor.

mastercard ücreti

Mastercard ile öderseniz ücret alınmıyor

visa kredi kartı ücreti

Visa kredi kartı ile öderseniz 22 AUD ücret alıyor.

Diğer örnek tarihler:

1-8 Ocak 2017

3-8 Ocak 2017

19-24 Ocak 2017

22-24 Ocak 2017

22-26 Ocak 2017

24-29 Ocak 2017

26-31 Ocak 2017

7-12 Şubat 2017

9-12 Şubat 2017

12-16 Şubat 2017

9-14 Mart 2017 (Mart ayında başka tarihler de bulunuyor)

şeklinde gidiyor.