Her hafta pazar günü olduğu gibi, bu hafta da sizler için yeni bir uçak bileti kampanyası Rotavrupa’da. Bu haftanın kampanyası: Odesa ucuz uçak bileti. Gelecek haftalarda da uçak bileti fırsatlarından haberdar olmak ve uçak bileti fırsatı olacak şehre oy kullanmak için Rotavrupa’yı Instagram, Twitter ve Facebook‘tan takip edin.

Odesa Ukrayna Ucuz Uçak Bileti

Odesa Ukrayna Ucuz Uçak Bileti

Odesa Ucuz Uçak Bileti

Odesa, Ukrayna’nın en gelişmiş şehirlerinden biri ve Karadeniz’deki en büyük limanlardan biri burada bulunuyor. Bizde Antalya neyse Ukrayna’da da Odesa odur 🙂 bir zamanlar Türk egemenliğinde olan bu şehri görmenizi öneriyorum, uçak biletimi aldım; ben de bu tarihlerde oradayım!

Bu güzergahta ucuz uçak bileti nadir bulunur! Hem Temmuz ayında hem de direk uçuş!

 Vize Durumu:  Ukrayna vizesiz. Sadece kimlikle gidilebiliyor (yeni tip kimlik olması gerekiyor).

Ukrayna’da Ne Kadar Para Harcanır?

Ukrayna’da ne kadar para gerekli olduğunu internette ilk ve tek olan seyahat maliyeti hesaplama aracını kullanarak hesaplayabilirsiniz.

Örnek olarak: 3 gün, orta bütçeli seyahat ile konaklama dâhil harcayacağınız tutar: 134 Euro

Ukrayna’nın para birimi: Grivna

Odesa Uçak Bileti

Uçak bileti detayları şu şekilde;

  • Uçuşlar Onur Hava Yolları ile gerçekleşiyor.
  • Bagaj hakkınız var
  • Uçakta ikram var

Bileti satın almak için aşağıdaki yeşil butona tıklayarak Momondo’ya gidebilir, bu sayede biletinizi alabilirsiniz. Site İngilizce ve para birimi Euro‘dur.

Momondo’dan uçak biletinin nasıl alındığını aşağıdaki videoda gösterdim.

Karşınıza çıkan kutucukta direk Go to Site kısmına tıklayarak ya da See Details kısmına tıklayıp, Tripsta’ya, Travelgenio’ya, Gotogate’e ya da Tripair’e ya da herhangi bir online seyahat acentesine (Türkçe seçeneği mevcut) giderek uçak biletinizi alabilirsiniz. (hepsi güvenilir online seyahat acenteleridir.)

Tarihler: 20 Temmuz Cuma, 2018 – 25 Temmuz Çarşamba, 2018

Fiyat: 99 Euro

Tarihlerle biraz oynayarak benzer fiyatlara da uçak bileti bulabilirsiniz.

Odesa Ucuz Uçak Bileti

Odesa Ucuz Uçak Bileti

Odesa Nerede?

Odesa Otelleri

Odesa’da her bütçeye göre bir konaklama seçeneği var. Kolaylıkla orta seviyede hostel bulunabiliyor. Ya da biraz uzakta olsun ama 3 yıldızlı olsun diyorsanız aşağıdaki bağlantıdan ucuza otel ya da hostel bulabilirsiniz.