uçak bileti kampanyaları

Stokholm-Gdansk-Varşova-Köln Toplamda 249 TL

Yaklaşık 10 gün önce sizlere “Rotavrupa’da Neler Görmek İstersiniz?” diye sormuştuk ve bugünden itibaren uçak bileti kampanyaları ve rotalara daha çok ağırlık vermeye karar verdik. Çünkü yüzde 86 oranında uçak bileti kampanyaları tercih edilmiş. Bu yüzden de ilk yazı ile karşınızdayız! Uçuşlar ve fiyatlarını aşağıda madde madde, detaylı olarak hatta nereden en ucuz alabileceğinizi de belirterek ekledik. Bu seyahatte İstanbul’dan çıkış olarak Stokholm (İsveç), Gdansk ve Varşova (Polonya) ve Köln (Almanya) bulunuyor. Köln’den de en ucuz uçuş İzmir’e. İzmir-İstanbul arası da çok ucuza uçuşlar bulunabiliyor.

Seyahat tarihleri 19 Ekim ile 28 Ekim 2016 arasında. Arada dilediğiniz kadar oynama yapabilirsiniz. Ama Stokholm’e 3 gün, diğerlerine ise 2 gün olacak şekilde ayarladık ve bütün bu şehirlerde bulunmuş biri olarak bunun yeterli olacağını düşünüyorum. Yazıya başlamadan da, Pegasus, Ryanair ve Eurowings ile uçuşlar olduğu için bu firmaların bagaj hakkı, check-in işlemleri gibi önemli bilgilerini öğrenmeniz lazım. Bunlara firmanın ismine tıklayarak ulaşabilirsiniz.


TÜM UÇAK BİLETİ KAMPANYALARINDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN BİZİ SOSYAL MEDYADAN DA TAKİP EDİN! INSTAGRAM, FACEBOOK VE TWITTER’DA ROTAVRUPA KULLANICI ADIYLA BULABİLİRSİNİZ.


Biletleri Alma Yöntemi

Uçak biletleri nerede ucuz ise oraya gidip satın almanız konusunda yönlendiriyoruz sizleri. Örneği Pegasus’un uçuşu en ucuz kendi sitesinde olduğu için flypgs.com adresine gidip buradan biletinizi satın alabilirsiniz.

Diğer uçuşlar için de her birinin altına “yeşil butonlar” koyduk. Bu sayede de tek tek biletinizi alabilirsiniz. Site İngilizce ve para birimi Avustralya Doları’dır. Sağ üstten kolay bir şekilde TRY olarak seçip fiyatları Türk Lirası olarak görebilirsiniz.

Buradan da Momondo’ya gittiğinizde çıkan kutucukta Ryanair ile olan uçuşlarda Ryanair’e tıklayarak biletinizi alabilir, Eurowings için de Eurowings’e tıklayarak bileti alabilirsiniz.

Bu rota için Schengen vizesine ihtiyacınız var. 

Rota Detayları

İstanbul-Stokholm 19 Ekim 2016

Başlangıç İstanbul’dan, Pegasus Hava Yolları ile Stokholm’e. Bu bileti en ucuz Pegasus’un kendi sitesinden alabiliyorsunuz. Bilet Fiyatı: 76 TL

saw-sto

Stokholm-Gdansk 22 Ekim 2016

Uçuş Ryanair ile olacak, hatta Wizzair de var ama Ryanair’in uçuşları daha ucuz. Bilet Fiyatı: 26 TL

Stokholm-Gdansk Ucuz Uçak Bileti

Stokholm-Gdansk Ucuz Uçak Bileti

Gdansk-Varşova 24 Ekim 2016

Gdansk ve Varşova arasında da ulaşım yine uçakla, Ryanair şirketiyle. Bilet Fiyatı: 30 TL

Gdansk-Varşova Ucuz Uçak Bileti

Gdansk-Varşova Ucuz Uçak Bileti

Varşova-Köln 26 Ekim 2016

Varşova ile Köln arasında da yaklaşık 2 saatlik bir uçuş var ve fiyatı cidden çok komik bir rakam. Bilet Fiyatı: 33 TL

Varşova-Köln Ucuz Uçak Bileti

Varşova-Köln Ucuz Uçak Bileti

Köln-İzmir 28 Ekim 2016

Köln’den İstanbul’a da uçuşlar var ama İzmir’e çok daha ucuz. Bu şekilde İzmir’e geçip, iki boyoz yiyip oradan da İstanbul’a geçebilirsiniz 🙂 Bilet Fiyatı: 84 TL

Köln-İzmir Ucuz Uçak Bileti

Köln-İzmir Ucuz Uçak Bileti