//Slovakya-Kosice Ucuz Uçak Bileti (THY ile)

Slovakya-Kosice Ucuz Uçak Bileti (THY ile)

Her hafta olduğu gibi, bu hafta da sizler için yeni bir uçak bileti kampanyası Rotavrupa’da. Bu haftanın kampanyası: Slovakya-Kosice ucuz uçak bileti. Gelecek haftalarda da uçak bileti fırsatlarından haberdar olmak ve uçak bileti fırsatı olacak şehre oy kullanmak için Rotavrupa’yı Instagram, Twitter ve Facebook‘tan takip edin.

Kosice-Slovakya ucuz uçak bileti

Kosice-Slovakya ucuz uçak bileti

Slovakya-Kosice Ucuz Uçak Bileti

Kosice, Slovakya’nın en büyük kentlerinden biri ve aynı zamanda gelişmiş sanayisi ile ülkenin önemli ekonomik lokomotiflerinden birisi. Bunun yanında Avrupa’nın ortasındaki merkezi konumu sebebiyle gezginlerin uğrak noktası olabiliyor.

 Vize Durumu:  Schengen vizeniz ya da yeşil pasaportunuz olmalı.

Schengen vizesinin nasıl alınabileceğini hakkında çok detaylı yazılara Schengen Vizesi linkinden ulaşabilirsiniz

Slovakya’da Ne Kadar Para Harcanır?

Slovakya’da ne kadar para gerekli olduğunu internette ilk ve tek olan seyahat maliyeti hesaplama aracını kullanarak hesaplayabilirsiniz.

Örnek olarak: 3 gün, orta bütçeli seyahat ile konaklama dahil harcayacağınız tutar: 168 Euro

Slovakya’nın para birimi: Euro

Slovakya Uçak Bileti

Uçak bileti detayları şu şekilde;

  • Uçuşlar Türk Hava Yolları ile gerçekleşiyor.
  • Bagaj hakkınız var
  • Uçakta ikram var

Bileti satın almak için aşağıdaki yeşil butona tıklayarak Momondo’ya gidebilir, bu sayede biletinizi alabilirsiniz. Site İngilizce ve para birimi Euro‘dur.

Momondo’dan uçak biletinin nasıl alındığını aşağıdaki videoda gösterdim.

Karşınıza çıkan kutucukta direk Go to Site kısmına tıklayarak ya da See Details kısmına tıklayıp, Travelgenio’ya, Gotogate’e ya da Tripair’e (Türkçe seçeneği mevcut) giderek uçak biletinizi alabilirsiniz. (hepsi güvenilir online seyahat acentalarıdır.)

Tarihler: 7 Ocak Pazar, 2018 – 10 Ocak Çarşamba, 2018

Fiyat: 78 Euro

Slovakya - Kosice ucuz uçak bileti

Slovakya – Kosice ucuz uçak bileti

 

Kosice Nerede?

Kosice Otelleri

Kosice’de o kadar pahalı olmasına rağmen orta seviyede hostel bulunabiliyor. Ya da biraz uzakta olsun ama 3 yıldızlı olsun diyorsanız aşağıdaki bağlantıdan ucuza otel ya da hostel bulabilirsiniz.


 

2017-12-17T18:42:32+02:0017 Aralık, 2017|Uçak Bileti Kampanyaları|Yorum yok

About the Author:

İnternetteki "seyahat klişeliği"ne savaş açıp Rotavrupa.com'u ucuz seyahat ve kampanya rehberi temasıyla hayata geçirdi. 28 yaşında, İTÜ mezunu, dijital iletişim ve video prodüksiyon alanında çalışıyor. Avrupa'daki tüm ülkeleri ve dünyada toplam 45 ülkeyi "işinden istifa etmeden", "evini arabasını satmadan" yarı zamanlı çalışarak kazandığı parayı biriktirip düşük bütçeli seyahatler ile tek başına gezdi ve gezmeye devam ediyor.

Siz de fikrinizi belirtin