Sicilya Katanya Ucuz Uçak Bileti

Sicilya Katanya Ucuz Uçak Bileti

Sicilya Katanya Ucuz Uçak Bileti

Sicilya Katanya Ucuz Uçak Bileti belki de bulması sadece yılda bir kez denk gelebilen bir kampanyadır çünkü sadece Türk Hava Yolları uçuyor ve o da yılda bir kez kampanya yapıyor. Açıkçası bu kampanyayı değerlendirmekte fayda var. Hem Sicilya çok güzel bir yer hem de biraz önce de belirttiğimiz gibi uçak bileti bulmak çok ama çok zor. Avrupa’dan da Sicilya’ya geçebilirsiniz ama uçak biletleri hem pahalı hem de genelde Palermo’ya uçuş yaptıkları için biraz zor olabilir. BU KAMPANYA BİTTİ, BİR DAHAKİ UÇAK BİLETİ KAMPANYALARI HAKKINDA ANINDA HABERDAR OLABİLMEK İÇİN BİZİ SOSYAL MEDYADAN DA TAKİP EDİN.

Şimdi detayları verelim. Son biletleme tarihi 30 Haziran 2016‘dır.

Sicilya Katanya Nerede?

Aşağıdaki haritadan da görebileceğiniz gibi Akdeniz’in göbeğinde yer alan, Akdeniz’deki en büyük adadır. İtalya’ya bağlı olan bu ada özerktir. Palermo’da bir parlamento binası vardır.

Bilet Fiyatı Ne Kadar ve Nasıl Alınır?

Daha önce de tüm yazılarımızda belirttiğimiz gibi Türk Hava Yolları’nın kendi sitesinden bilet almak ile Online Seyahat Acentaları üzerinden bilet almak fiyat açısından farklı, geri kalan her açıdan aynıdır. Türk Hava Yolları kampanya fiyatını 109 Dolar olarak duyurdu. Aşağıdaki butona tıklayarak Katanya için uçak biletinizi alabilirsiniz. Aşağıda örnek olarak 14 Ekim 2016  cuma gidiş, 17 Ekim Pazartesi dönüş olarak verilmiştir. Tarihleri değiştirerek ucuz günleri bulabilirsiniz. Momodo’nun aramayı tamamen bitirmesini bekleyin, sonra istediğiniz acentadan biletinizi satın alın.

 

Sicilya Katanya Ucuz Uçak Bileti

Sicilya Katanya Ucuz Uçak Bileti

 

Kampanya Tarih Aralığı ve Şartları

Biletinizi 1 Ekim 2016 i le 31 Mart 2017 tarihleri arasında alabilirsiniz. (fiyatların her gün aynı olmadığına dikkat edin)

29 Aralık ile 10 Ocak tarihleri arasında ucuza bilet alamazsınız, kampanya dışı.

Diğer tüm detaylar: http://www.turkishairlines.com/tr-tr/ucak-bileti/katanya/istanbul#ISTC08CBCCTA