Bu haftanın uçak bileti fırsatında yine Instagram üzerinden anket yaparak ülkeyi sizlerle beraber belirledik. Yüzde 80 gibi ezici çoğunluk Bosna Hersek’e uçak bileti fırsatı istedi. Bu yazıda Saraybosna’ya ucuz uçak bileti detaylarını bulacaksınız. Bir dahaki uçak bileti fırsatlarında oy kullanmak için Rotavrupa‘yı sosyal medyada takip etmeyi unutmayın.

Saraybosna ucuz uçak bileti

Saraybosna ucuz uçak bileti

Saraybosna’ya Ucuz Uçak Bileti

Bosna-Hersek, çok uzun yıllar Osmanlı İmparatorluğu hakimiyetinde kalmış küçük bir balkan ülkesi. Hepimizin çok yakından bildiği Mostar Köprüsü de Bosna Hersek’te bulunuyor ve burada vereceğim uçak biletini alıp, bir gününüzü de Mostar’a ayırabilirsiniz. Yaklaşık 2.5 saatlik bir yolculuk ile Mostar’a ulaşabiliyorsunuz. Otobüs bileti fiyatları da tek yön 10 Euro civarında.

 Vize Durumu:  Bosna-Hersek’e vize yok. Pasaport kontrolünde sorulan sorular yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Bosna-Hersek’te Ne Kadar Para Harcanır?

Bosna-Hersek’te ne kadar para gerekli olduğunu internette ilk ve tek olan seyahat maliyeti hesaplama aracını kullanarak hesaplayabilirsiniz. Değer kaybeden paramıza rağmen her şey Türkiye’ye göre çok ucuz.

Saraybosna Uçak Bileti

Aralık ayı Saraybosna’ya seyahat için güzel bir zaman. Türkiye’den biraz daha soğuk olsa da yine de gayet güzel zaman geçirebilirsiniz.

  • Uçuşlar Türk Hava Yolları ile gerçekleşiyor.
  • Bagaj hakkınız var 
  • Uçakta ikram var

Tarihler: 16 Aralık Cumartesi – 19 Aralık Salı, 2017

Tarihler değişken, kendinize uygun tarihi de seçebilirsiniz.

Uçak bileti gidiş-geliş toplamda 83 Euro

Bileti satın almak için aşağıdaki yeşil butona tıklayarak Momondo’ya gidebilir, bu sayede biletinizi alabilirsiniz. Site İngilizce ve para birimi Avustralya Doları‘dır. Sağ üstten kolay bir şekilde TRY olarak seçip fiyatları Türk Lirası olarak görebilirsiniz.

Buradan da Momondo’ya gittiğinizde çıkan kutucukta direk Go to Site kısmına tıklayarak, Travelgenio’ya giderek uçak biletinizi alabilirsiniz. (Travelgenio güvenilir online seyahat acentasıdır.)

Saraybosna'ya ucuz uçak bileti

Saraybosna’ya ucuz uçak bileti

Saraybosna Nerede?

Saraybosna Otelleri

Saraybosna’da her bütçeye göre bir seçenek kesinlikle var. 3 Euro’luk hostel odasından 300 Euro’luk manzaralı odaya kadar her seçenek var. Saraybosna otellerine aşağıdan ulaşabilir, Booking’ten kolayca rezervasyon yaptırabilirsiniz