//Ryanair Yüzde 30 İndirimi **BİTTİ**

Ryanair Yüzde 30 İndirimi **BİTTİ**

Ryanair İndirimi

Ryanair Yüzde 30 İndirimi

Ryanair Yüzde 30 İndirimi

Daha önce rotavrupa’da adını onlarca kez duyduğunuz Ryanair yine bir indirimle karşınızda! Bilindiği üzere Ryanair dünyada en çok bilinen ve ne neredeyse Avrupa’da uçmadığı şehir olmayan bir low cost yani düşük maliyetli hava yolu şirketidir. Ryanair hakkında (özellikle bagaj hakkı ve check in ile ilgili) daha fazla bilgi almak için muhakkak ryanair kullanma kılavuzu yazısını okuyun, okumadan bilet almayın.

Aşağıda da kampanyayla ilgili bir resim koyduk, 9 Zloti yani yaklaşık 6 TL’ye Avrupa içinde uçak bileti almak mümkün! Daha da fazlasını yazının sonuna ekledik. Roma, Paris ve Madrid’den ucuz uçuşları da ekledik. Ayrıca tüm duyurduğumuz Berlin’e ucuz uçak bileti kampanyasından da faydalanarak güzel bir rota çizebilirsiniz çünkü Berlin’den de çok ucuza uçuşlar var!


TÜM UÇAK BİLETİ KAMPANYALARINDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN BİZİ SOSYAL MEDYADAN DA TAKİP EDİN! INSTAGRAM, FACEBOOK VE TWITTER’DA ROTAVRUPA KULLANICI ADIYLA BULABİLİRSİNİZ.

Hemen kampanya detaylarını verelim,

Kampanya hangi tarihler arasında geçerli?

Kampanya tüm uçuşlar, tüm tarihler için geçerli.

Kampanya hangi hatlarda geçerli?

Ryanair indirimi, Ryanair’in uçuşu olduğu tüm hatlarda geçerli.

Ryanair Yüzde 30 İndirimi

Varşova’dan ucuz uçuşlar

İndirimli fiyatları nasıl göreceğiz?

İndirimli fiyatları diler Ryanair’in kendi sitesinden, dilerseniz de size her zaman tavsiye ettiğimiz Momondo üzerinden (aşağıdaki butondan) bulabilir ve biletinizi alabilirsiniz.

Bileti ne zamana kadar almalıyım?

Ryanair indirimli fiyatları sadece 26 Temmuz 2016 Türkiye Saati İle 23:00’a kadar geçerli.

Ucuz uçak bileti sitesi tavsiyem => Momondo
Ucuz otel ve konaklama için önerim => Agoda.com
Yurtdışında otel için önerim => Otel.com

Avrupa İçinde ve Fas’a Örnek Ucuz Uçuşlar

Aşağıdaki uçuşlar sizlere bir an önce haber verebilmek için acele ile aratılan uçuşlar. Biraz daha detaylı bakarsanız, ya da rotanız üzerindeki yerlerden bakarsanız muhakkak çok daha ucuzlarını bulabileceksiniz.

Eğer aklınızda bir rota yoksa muhakkak Örnek Rotalar kısmını da inceleyin, bu seyahatlerin çoğunu uçak ile yaptığımdan kesinlikle siz de kendinize uygun ve ucuz bir rota bulabileceksiniz. Burada bir şeyi dikkate alın, Paris Beauveis Havalimanı’ndan şehire ulaşım çok pahalı, (15.9 Euro) ve ucuz bir alternatifi yok sayılır. Bu yüzden bunu da hesaba katıp buradan biletinizi öyle alın.

 
2016-07-27T00:40:26+00:0025 Temmuz, 2016|Uçak Bileti Kampanyaları|Yorum yok

About the Author:

İnternetteki "seyahat klişeliği"ne savaş açıp Rotavrupa.com'u ucuz seyahat ve kampanya rehberi temasıyla hayata geçirdi. 26 yaşında, İTÜ mezunu, dijital medya uzmanı. Avrupa'daki tüm ülkeleri ve dünyada toplam 42 ülkeyi "işinden istifa etmeden", "(olmayan)evini arabasını satmadan" yarı zamanlı çalışarak kazandığı parayı biriktirip düşük bütçeli seyahatler ile tek başına gezdi ve gezmeye devam ediyor.

Siz de fikrinizi belirtin