Ryanair Yüzde 25 İndirimi

Ryanair Yüzde 25 İndirimi

Ryanair Yüzde 25 İndirimi

Bildiğiniz gibi Ryanair neredeyse bir otobüs parasına çok uzak mesafelere uçak bileti satıyor ve Ryanair yüzde 25 indirimi de bu cazipliği daha da cazip hale getiriyor! Yazıya başlamadan önce Ryanair Kullanma Kılavuzu yazısını da yeni sekmede açmanızı tavsiye ederim. Bildiğiniz gibi low cost havayolu şirketi olan Ryanair bagaj hakkı vermez ve bilet basım işini kendiniz yapmanız gerekir. Online check-in işleminden bagaj sorularına kadar her şeyi öğrenebilirsiniz. Bu bir kampanya duyuru yazısı olduğundan bunlara değinmeyeceğiz. Aşağıda da görebileceğiniz gibi Avrupa içinde 5 TL’ye uçak bileti alabilirsiniz! Yazının sonunda örnek ucuz uçak biletleri de var. Varşova-Gdansk ve Varşova-Köln olarak. Hiçbir uçak bileti kampanyasını kaçırmamak için bizi sosyal medyadan da takip edin!

İndirim hangi hatlarda geçerli?

Ryanair indirimi sadece Polonya çıkışlı ve Polonya varışlı hatlarda geçerli.

İndirim ne zamana kadar geçerli?

İndirim için son bir tarih belirtilmemiş ama kampanyayı her an bitirebilirler.

İndirim hangi tarih aralığını kapsıyor?

Ryanair indirim tarih aralığını Ağustos’tan Kasım’a kadar belirtmiş. (Yalnız Ağustos ortasında çok bir indirimli uçuş göremedim açıkçası). İndirimli-ucuz uçuşlar genelde Eylül aylarında gözüküyor. Bu tarihleri aramanız daha iyi olacaktır.

Ryanair Polonya Uçuş Noktaları

Ryanair Polonya’da tam 13 noktadan uçuş yapmaktadır. Aşağıdaki görselden de bunu görebilirsiniz.

Ryanair Polonya

Ryanair Polonya Uçuş Noktaları

İnidirimli Bilet Nasıl Bulunur?

İster Ryanair’in sitesinden isterseniz de Momondo üzerinden uçuşları arayabilirsiniz. Göreceğiniz bilet ücreti indirim dâhil olan uçak bileti ücretidir.

Örnek Ucuz Uçak Biletleri

Aşağıda göreceğiniz üzere 5 TL vererek (Yaklaşın 8 PLN, Polonya Zlotisi) uçağa binebilirsiniz! Özellikle Polonya içinde çok komik rakamlara bilet bulabilirsiniz.

Wroclaw-Varşova 5 TL

Wroclaw Varşova Ucuz Uçak Bileti

Wroclaw Varşova Ucuz Uçak Bileti

Varşova’dan Ucuz Uçak Biletleri

Aşağıdaki görselden de göreceğiniz üzere Varşova’dan çok ucuza Oslo, Brüksel, Götenburg, Stokholm ve Köln‘e gidbilirsiniz. Şu anki kur, 1 PLN=0.72 TL. Yani, 21 TL’ye osloya, 7 TL’ye Gdansk’a, 33 TL’ye de Köln’e geçebilirsiniz.

Aşağıdaki bağlantıda Varşova-Gdansk arasında 7 TL‘ye uçak bileti alabilirsiniz. Hem de Eylül ayına!

varşova-ucuz-uçak-bileti,

Aşağıdaki bağlantıdan da Varşova-Köln uçak biletini Eylül ayı içindeki uçuşlara (hatta daha farklı tarihler de mümkün) 33 TL‘ye alabilirsiniz.