Her hafta olduğu gibi, bu hafta da sizler için yeni bir uçak bileti kampanyası Rotavrupa’da. Bu haftanın kampanyası: Roma’ya ucuz uçak bileti. Gelecek haftalarda da uçak bileti fırsatlarından haberdar olmak ve uçak bileti fırsatı olacak şehre oy kullanmak için Rotavrupa’yı Instagram, Twitter ve Facebook‘tan takip edin.

Roma'ya ucuz uçak bileti

Roma’ya ucuz uçak bileti

Roma’ya Ucuz Uçak Bileti

Roma hakkında çok bir şey söylemeye gerek yok sanırım. Her sokağı sanat eseri barındıran, günümüze kadar korunarak gelen, Hristiyan inancının mabedini, dünyadaki en güzel bazilikasını içinde barındıran Vatikan’a ev sahipliği yapan ve her insanın hayatında en az bir kere görmesi gereken bir şehir.

 Vize Durumu:  Schengen vizeniz ya da yeşil pasaportunuz olmalı.

Schengen vizesinin nasıl alınabileceğini hakkında çok detaylı yazılara Schengen Vizesi linkinden ulaşabilirsiniz

Roma’da Ne Kadar Para Harcanır?

İtalya’da ne kadar para gerekli olduğunu internette ilk ve tek olan seyahat maliyeti hesaplama aracını kullanarak hesaplayabilirsiniz.

Örnek olarak: 3 gün, düşük bütçeli seyahat ile konaklama dahil harcayacağınız tutar: sadece 74 Euro!

Roma Uçak Bileti

Roma, dünyaca ünlü tarihi eserlere ev sahipliği yapıyor. Kolezyum, Saint Petrus Bazilikası (Vatikan), Aşk çeşmesi ve daha onlarcası

  • Uçuşlar Türk Hava Yolları ile gerçekleşiyor.
  • Bagaj hakkınız var
  • Uçakta ikram var

Bileti satın almak için aşağıdaki yeşil butona tıklayarak Momondo’ya gidebilir, bu sayede biletinizi alabilirsiniz. Site İngilizce ve para birimi Euro‘dur.

Karşınıza çıkan kutucukta direk Go to Site kısmına tıklayarak ya da See Details kısmına tıklayıp, Travelgenio’ya, Gotogate’e ya da Tripair’e (Türkçe seçeneği mevcut) giderek uçak biletinizi alabilirsiniz. (hepsi güvenilir online seyahat acentalarıdır.)

Tarihler: 13 Şubat 2018, Salı – 17 Şubat Cumartesi, 2018

Fiyat: 94 Euro

Roma'ya ucuz uçak bileti

Roma’ya ucuz uçak bileti

Sadece Hafta Sonu: 2 Şubat 2018 Cuma – 5 Şubat 2018 Pazartesi, 2018

Fiyat: 109 Euro

İşinizden izin almadan, Cuma akşamı gidip pazartesi erken saatte dönebilirsiniz. Saatler ve tarih değişken, kendinize göre ayarlayabilirsiniz.

Roma'ya haftasonu uçak bileti

Roma’ya haftasonu uçak bileti

Roma Nerede?

Roma Otelleri

Roma’da garip bir şekilde talep çok olmasına rağmen ucuza hostel bulunabiliyor. Ya da biraz uzakta olsun ama 4 yıldızlı olsun diyorsanız aşağıdaki bağlantıdan ucuza otel ya da hostel bulabilirsiniz.