//Pegasus Yüzde 20 Uçuş Puan Kampanyası **BİTTİ**

Pegasus Yüzde 20 Uçuş Puan Kampanyası **BİTTİ**

Bir süredir kayda değer bir kampanya yapmayan Pegasus Hava Yolları iyi sayılabilecek bir kampanya ile karşımızda. Kendilerinin de deyimiyle; yılın ilk fırsatı: Pegasus Yüzde 20 Uçuş Puan Kampanyası

Pegasus Yüzde 20 Uçuş Puan Kampanyası

Pegasus Yüzde 20 Uçuş Puan Kampanyası (Görsel: flypgs.com)

Pegasus Yüzde 20 Uçuş Puan Kampanyası

Kampanya detayları gayet açık ve kolay.

⇒ Yüzde 20 uçuş puan kampanyası yurtiçi ve yurtdışı tüm hatlarda geçerli. Normalde bilet fiyatının yüzde 2’si kadar puan veriyor.

Eğer Pegasus Plus üyesi değilseniz Pegasus Plus Nedir? yazısını da muhakkak okuyun. Uçuş puanların nasıl kullanılacağı dâhil her şeyi çok detaylı bir şekilde anlattık.

⇒ Kampanyadan yararlanabilmek için uçak biletinizi 5-6 Ocak 2017 tarihleri arasında almalısınız. Son tarih 6 Ocak 2017, 23:59’dur.

⇒ Yüzde 20 uçuş puan kazanabilmek için uçuşunuzu 7 Şubat-22 Haziran 2017 tarihleri arasında yapmalısınız. Yani bu tarih aralığındaki biletleri alırsanız yüzde 20 puan kazanabilirsiniz.

⇒ 1 Mayıs tatili dolayısıyla olan uçuşlar hariç bırakılmamış. Bu tatil dönemini de bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Facebook sayfamıza gelen soru üzerine ekleme: birikmiş uçuş puanınız ile alırsanız bu kampanyadan puan kazanamazsınız.

Diğer tüm detaylar: https://www.flypgs.com/kampanyalar/ocak-ayi-uc-uc-kampanyasi-10-kat-ucuspuan

2017-01-08T00:07:00+02:0005 Ocak, 2017|Uçak Bileti Kampanyaları|Yorum yok

About the Author:

İnternetteki "seyahat klişeliği"ne savaş açıp Rotavrupa.com'u ucuz seyahat ve kampanya rehberi temasıyla hayata geçirdi. 28 yaşında, İTÜ mezunu, dijital iletişim ve video prodüksiyon alanında çalışıyor. Avrupa'daki tüm ülkeleri ve dünyada toplam 45 ülkeyi "işinden istifa etmeden", "evini arabasını satmadan" yarı zamanlı çalışarak kazandığı parayı biriktirip düşük bütçeli seyahatler ile tek başına gezdi ve gezmeye devam ediyor.

Siz de fikrinizi belirtin