Pegasus Avrupa Yüzde 30 İndirim

Pegasus Avrupa Yüzde 30 İndirim

Pegasus Avrupa Yüzde 30 İndirim

Pegasus Hava Yolu şirketi artık klasikleşen “uç uç günleri” indirimini tekrar yaptı. Her ne kadar son günlerde kendilerini “Dünyanın En Kötü Hava Yolu Şirketleri” listelerinde görsek de kişisel görüşüm bu ünvanı haketmediği yönündedir. Şu da bir gerçek ki Pegasus olmasa idi birçok insan ya gezemeyecek ya da çok az gezebilecekti. Mesela bu kampanyada da örnek vereceğimiz gibi 85 TL’ye yurtdışına uçak bileti alabiliyorsunuz. Yazıya başlamadan önce muhakkak yeni sekmede Pegasus Hava Yolu Nasıl? Yazımızı açın ve kampanya detaylarını öğrendikten sonra inceleyin. Çünkü yanlış bilet alırsanız bagaj hakkı verilmeyen paketi alabilirsiniz.

Kampanya detayları şu şekilde;

Kampanya hangi tarihler arasında geçerli?

Kampanya 20 Eylül 2016 ile 29 Aralık 2016 tarihleri arasındaki uçuşlarda geçerli. Fakat, 28-30 Ekim 2016 tarihleri kampanya kapsamı dışında.

İndirimli olarak uçak bileti ne zamana kadar alınmalı?

Kampanya sadece 5 Ağustos 2016 tarihinde (23:59’a kadar) satın alınacak biletler için geçerli

Kampanya hangi hatlarda geçerli?

 

Pegasus’un Yüzde 30 indirim kampanyası aşağıdaki hatlarda geçerli (gidiş ya da dönüş farketmiyor)

  • İtalya
  • İspanya
  • Danimarka
  • İsveç
  • Norveç

İndirimli uçak biletini nereden satın almalıyım?

İndirimli uçak biletleri sadece Pegasus’un web sitesi, mobil uygulaması ya da mobil sitesi üzerinden alınan biletlerde geçerlidir.

İndirimli uçak biletini için Pegasus Plus üyeliği gerekli mi?

Evet, indirimden faydalanabilmek için Pegasus Plus üyesi olmalısınız. Pegasus Plus sadakat programıyla ilgili tüm detaylara da sitemizden ulaşabilirsiniz.

İndirim nasıl düşüyor?

 

Biletinizi arayın, size uygun uçuşları seçin ve karşınıza “Pegasus Plus Avantajlarıyla devam et” yazısı çıkınca üye girişi yapın. Daha sonrasında ödeme sayfasına geldiğinizde indirim kısmındaki 2016 Ağustos Uç Uç Günleri’ni tıklayın, indirim düşecektir. Aşağıda da gösterdik:

Pegasus Avrupa Yüzde 30 İndirim

Pegasus Avrupa Yüzde 30 İndirim

Örnek Ucuz Biletler

Yazının ilk girişinde de belirttiğimiz gibi 2 haneli rakamlara yurtdışı biletleri bulmak bu kampanyalar ile mümkün. Birkaçını aşağıda gösterdik;

İstanbul-Bolonya Ucuz Uçak Bileti

13 Kasım 2016 tarihinde ve fiyatı 85 TL

Pegasus Avrupa Yüzde 30 İndirim

Bolonya Ucuz Uçak Bileti

İstanbul-Barselona Ucuz Uçak Bileti

Neredeyse tüm aralık ayı boyunca bu fiyatlara bulunuyor. Ayrıca Kasım ayı içerisinde de ucuz uçuşlar var. Bu fiyata Barselona’ya bilet bulmak çok zor. Fırsatınız varsa değerlendirin.

Barselona Ucuz Uçak Bileti

Barselona Ucuz Uçak Bileti