Her hafta olduğu gibi, bu hafta da sizler için yeni bir uçak bileti kampanyası Rotavrupa’da. Bu haftanın kampanyası: Oslo-Norveç ucuz uçak bileti. Gelecek haftalarda da uçak bileti fırsatlarından haberdar olmak ve uçak bileti fırsatı olacak şehre oy kullanmak için Rotavrupa’yı Instagram, Twitter ve Facebook‘tan takip edin.

Oslo Ucuz Uçak Bileti

Oslo Ucuz Uçak Bileti

Oslo Ucuz Uçak Bileti

Oslo, Norveç’in başkenti ve dünyadaki en yaşanabilir şehirlerden birisi. Bunun yanında, dünyadaki en pahalı şehirlerden birisi Oslo. Bu yüzden de 2 günden fazla kalmak cebinize ciddi zararlar verebilir 🙂

 Vize Durumu:  Schengen vizeniz ya da yeşil pasaportunuz olmalı.

Schengen vizesinin nasıl alınabileceğini hakkında çok detaylı yazılara Schengen Vizesi linkinden ulaşabilirsiniz

Oslo’da Ne Kadar Para Harcanır?

Oslo’da ne kadar para gerekli olduğunu internette ilk ve tek olan seyahat maliyeti hesaplama aracını kullanarak hesaplayabilirsiniz.

Örnek olarak: 2 gün, orta bütçeli seyahat ile konaklama dahil harcayacağınız tutar: 240Euro

Diğer Avrupa ülkelerine oranla en pahalılarından bir tanesi olmasına rağmen yine de paranızın karşılığını alabileceğiniz bir seyahat olacaktır.

Norveç’in para birimi: Norveç Kronu

Oslo Uçak Bileti

Uçak bileti detayları şu şekilde;

  • Uçuşlar Türk Hava Yolları ile gerçekleşiyor.
  • Bagaj hakkınız var
  • Uçakta ikram var

Bileti satın almak için aşağıdaki yeşil butona tıklayarak Momondo’ya gidebilir, bu sayede biletinizi alabilirsiniz. Site İngilizce ve para birimi Euro‘dur.

Momondo’dan uçak biletinin nasıl alındığını aşağıdaki videoda gösterdim.

Karşınıza çıkan kutucukta direk Go to Site kısmına tıklayarak ya da See Details kısmına tıklayıp, Travelgenio’ya, Gotogate’e ya da Tripair’e (Türkçe seçeneği mevcut) giderek uçak biletinizi alabilirsiniz. (hepsi güvenilir online seyahat acentalarıdır.)

Tarihler: 24 Ocak Çarşamba, 2018 – 26 Ocak Cuma, 2018

Fiyat: 83 Euro

Oslo-Norveç Ucuz Uçak Bileti

Oslo-Norveç Ucuz Uçak Bileti

Sadece Hafta Sonu: 26 Ocak 2018 Cuma – 28 Ocak Pazar, 2018

Fiyat: 83 Euro

İşinizde 1 gün ya da yarım gün izin alarak, Cuma akşamı gidip Pazar akşamı dönebilirsiniz. Saatler ve tarih değişken, kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Farklı farklı saatlerde uçuşlar var ve fiyatları aynı.

Oslo Ucuz Uçak Bileti

Oslo Ucuz Uçak Bileti

Oslo Nerede?

Oslo Otelleri

Kopenhag’da o kadar pahalı olmasına rağmen orta seviyede hostel bulunabiliyor. Ya da biraz uzakta olsun ama 3 yıldızlı olsun diyorsanız aşağıdaki bağlantıdan ucuza otel ya da hostel bulabilirsiniz.