Daha önce de Onur Air ucuz uçuşları olduğunda bileti kampanyaları kategorisinde görülebileceği gibi sizlere haber vermiş ve Onur Air’in bu tür kampanyaları yılda birkaç kere yaptığını belirtmiştik. Onur Air yine bir kampanya yaptı, bu kampanya ile bazı uçuşlar 39 Dolar‘dan başlıyor. Ama Avrupa uçuşları 39 Euro‘dan başlıyor.

Onur Air Ucuz Uçuşları

Onur Air Ucuz Uçuşları (Görsel: Onurair)

Onur Air Ucuz Uçuşları

Onur Air’in uçuş ağı çok geniş olmasa da Berlin, Amsterdam gibi önemli yerlere uçuş yapıyor olması işin güzel tarafı. Aynı zamanda bu noktalar da kampanyaya dâhil edilmiş. Hemen kampanya detaylarını, ucuz uçak bileti bulma yollarını ve örnek birkaç tarih verelim.

Onur Air Kampanya Detayları

Uçuş gerçekleştirebileceğiniz tarih aralığı: 01.01.2017 – 31.12.2017

Uçak biletini almak için tarih aralığı: 22.11.2016 – 08.12.2017

Kampanya’daki hatlar

İstanbul çıkışlı ve varışlı

  • Amsterdam
  • Berlin
  • Düsseldorf
  • Lefkoşa
  • Nalçik (Rusya)
  • Odessa
  • Paris

Buraya kadar her yerde bulabileceğiniz bilgiler. Ama işin önemli noktaları şu şekilde;

Onur Air her zamanki gibi Türkiye çıkışlı uçuşları çok ucuz yapmış ama dönüşler çok pahalı (Berlin hariç). Neyse ki kampanya tek yön biletlemeyi de kapsıyor. Yani örnek vermek gerekirse İstanbul-Amsterdam uçuşunu Onur Air’den, dönüş uçuşunu ise Pegasus’tan alabilirsiniz.

Ucuz uçak biletlerini bulma

Kampanya dahilindeki ucuz uçuşları bulmak için http://www.onurair.com/tr/kurumsal/haberLP/Onur-Air-ile-2017yi-Yukseklerde-Yasa/18/1229/0 adresine gidin,

Sayfanın ortasında yer alan “Tüm Fırsat Uçuşları” menüsü altından dilediğiniz rotayı ve tarihi (ayı) seçin ve Fırsat Ara butonuna basın.

Karşınıza seçtiğiniz ay içideki uçuşların fiyatları aşağıdaki gibi gözükecek. Ama bu fiyatlar sizi yanıltmasın.

Amsterdam Ucuz Uçak Bileti

Amsterdam Ucuz Uçak Bileti

Uçuş paketini (3 adet seçenek var, Sade paket en ucuzu ve ideali) seçip ilerlediğinizde karşınıza tam fiyat çıkacak. Örneğin 8 Şubat 2017’deki bir uçuş için fiyat aşağıdaki gibi çıkıyor.

Amsterdam Onur Air Kampanya

Amsterdam Onur Air Kampanya

Toplam fiyat 130,98 TL oluyor. Ama bu hâlâ çok iyi bir rakam. Euro olarak 39 Euro yapıyor. Maalesef kurlar bu kadar yüksek olduğu için fiyatlar yine de biraz pahalı gelebilir.

Dönüş uçuşlarını ucuza bulmak

Gidiş uçuşuna karar verdikten sonra aşağıdaki yeşil buton ile Momondo’ya gidip dönüş uçuşlarının hangi firmada ucuz olduğunu karşılaştırabilirsiniz.

Örnek ucuz uçuşlar

Onur Air Ucuz Uçuşları

Berlin Ucuz Uçak Bileti

Onur Air Ucuz Uçuşları

Paris Ucuz Uçak Bileti

Onur Air Ucuz Uçuşları

Berlin-İstanbul Ucuz Uçuş