Onur Air ile Berlin Biletleri İndirimli

Onurair genellikle fiyatları pahalı olan Berlin uçuşları için indirimli fiyatlar sunuyor. Bu bileti alarak ve  örnek rotalar 1 ‘de anlattığımız şekilde Berlin başlangıçlı olarak güzel ve ucuz bir rota çizebilirsiniz. Örnek rotalar yazısında tüm detaylar mevcut. Aşağıda zaten detaylandıracağız ama bu biletleri Onur Air’den en ucuza alabilirsiniz, Örnek Rotalar’da olan uçak biletlerini ise en ucuz Momondo üzerinden bulup, alabilirsiniz. Aşağıda bağlantısını verdik.


TÜM UÇAK BİLETİ KAMPANYALARINDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN BİZİ SOSYAL MEDYADAN DA TAKİP EDİN! INSTAGRAM, FACEBOOK VE TWITTER’DA ROTAVRUPA KULLANICI ADIYLA BULABİLİRSİNİZ.

Onur Air’in Berlin uçuşları 82 TL gibi gözükse de satın almaya geldiğinizde 115 TL oluyor, ki hâlâ çok iyi bir rakam bu. En ucuz bileti bulabileceğiniz paket “Sade Paket” olarak adlandırılıyor ama bagaj hakkı da var. Dilerseniz uçakta da ikram-yemek alabiliyorsunuz parasını ödeyerek.

AŞAĞIDAKİ FİYATLAR ARTIK GERÇELİ DEĞİL AMA UÇUŞLAR KASIM AYINDA YİNE UYGUN, 166 TL CİVARINDA.

Onur Air ile Berlin Biletleri İndirimli

Onur Air Berlin Kampanya

Uçuş Tarih Aralığı

Bu belli bir kampanya değil, sadece gözümüze takılan ucuz uçak bileti olduğu için belli bir tarih aralığında olması gerekmiyor, neredeyse kasım ve aralık aylarının tümünde bu fiyatlar söz konusu. Hatta  28 Aralık gidiş, 3 Ocak dönüş olarak da 280 TL’ye alabilir ve yılbaşını Berlin’de geçirebilirsiniz. İnanın bu çok iyi bir rakam!

Bilet Satış Tarih Aralığı

Yukarıda belirtmiş olmamıza rağmen bazen aldığımız sorulardan ötürü bu başlığı açıyoruz, kampanya kapsamında değil, indirimli uçak bileti olduğu için yer bitene kadar bileti alabilirsiniz.

Bileti Nereden Satın Almalıyım?

Onur Air biletleri uçuş arama motorlarında daha pahalı, bu yüzden direk olarak Onur Air’in web sitesine giderek (www.onurair.com) ilgili tarih ve uçuşu seçerek aratabilirsiniz. Eğer bir aydaki en ucuz günleri bulmak istiyorsanız arama kısmına geldiğinide “aylık görünüm” kısmına tıklayarak o ay olan en ucuz uçuşları bulabilirsiniz.

2 adet ekran görüntüsünü alıp koyduk, çok daha farklı kombinasyonlar ile başka uçuşlar bulabilirsiniz.

Sade Paket’te “ücretsiz online check-in” ibaresinin olmaması ya da “koltuk seçimi” olmaması sizi korkutmasın, tüm bunları hiçbir ücret vermeden havalimanına gittiğinizde yapabiliyorsunuz. Bunlar sadece sizi bir üst paket almaya teşvik etmek için yazılmış şeyler. Yani uçak bileti haricinde başka hiçbir ödeme yapmanıza gerek yok.

Onur Air ile Berlin Biletleri İndirimli

Onur Air ile Berlin Biletleri İndirimli