Belki de ismini en çok duyduğunuz uçuş arama motorlarından biri olan Momondo güvenilir mi sorusuna sizler için cevap vereceğiz. Eğer uçak bileti kampanyalarını da sitemizden takip ediyorsanız çoğu zaman sizi biletleri ucuz sattığı için Momondo’ya yönlendirdiğimize şahit olmuşsunuzdur.

momondo güvenilir mi

momondo güvenilir mi

Momodo Nedir?

Momondo ne yapar? Momondo, kendi arama motorunu kullanarak anlaşmalı olduğu havayolu firmalarının sitelerini gezerek seçtiğiniz tarihlerde ve rotadaki fiyatları toplar ve size gösterir. Tabii bunu profesyonel ve değişik kombinasyonlarla yapar.

Neden Momondo?

Her uçuş arama motorunun kendi dinamiklerinden ötürü çok farklı fiyatlar sunabilirler. Anlaşması olabilir, belli bir kotayı yakalamaya çalışıyor olabilir vs. bu yüzden de uygun fiyatlar çıkarabilir.

Momondo güvenilir mi?

Ucuza uçak bileti almak için uygun fiyatlar sunan ucuz uçuş arama motorları çoğu zaman “ucuz ama güvenli mi?” sorusunu sordurtur insana. Güvenilir olup olmadığını anlamak için muhakkak her şirketin sayfasında bulunan “hakkımızda”, “biz kimiz” gibi sayfalara bakmak çoğu zaman sorun giderici olacaktır.

http://www.momondo.com.tr/content/about/

Yukarıdaki bağlantı incelendiğinde de görülecek ki bu şirketin merkezi Danimarka’da ve Türkiye’de de çağrı merkezleri var. Bu yüzden bir kez daha soralım;

Momondo güvenli mi?

rotAvrupa olarak daha önce birçok kez Airtickets24 üzerinden uçak bileti satın aldık, tecrübelerimize göre Momondo güvenilir*

Özellikle seveceğiniz bir özelliği, yıllardır uçak biletlerini loglayıp, belirli rotalarda size mevsimlere göre fiyatlar, kaç gün kala en ucuz oluyor vs. gibi bilgileri de sunuyor. Bu özellikleri de kesinlikle tavsiye ediyoruz. En azından size bir fikir verebilir konu ile ilgili.

Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen aşağıdaki formu doldurarak bize bildirin!

 Online Seyahat Acentalarından Bilet Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler yazısını okumadan bilet almayın!