Artık her pazar günü Rotavrupa’da uçak bileti kampanyası günü! Bu serinin ilki olarak da İtalya’nın kalbi, Milano’ya ucuz uçak bileti fırsatı. Kasım ayındaki uçuşlar 88 Euro’dan başlıyor.

Milano'ya ucuz uçak bileti

Milano’ya ucuz uçak bileti

Milano Ucuz Uçak Bileti

Milano hem modanın merkezi olarak anılıyor hem de ülkenin gelirinin çoğu Milano’dan geliyor. Duomo katedrali gibi çok ünlü yapılara ev sahipliği yapıyor.

 Vize Durumu:  Schengen vizesi ya da yeşil pasaport gerekiyor.

Mlano’da Ne Kadar Para Harcanır?

Milano’da ne kadar para gerekli olduğunu internette ilk ve tek olan seyahat maliyeti hesaplama aracını kullanarak hesaplayabilirsiniz.

Milano Uçak Bileti

Kasım ayı Milano’ya seyahat için güzel bir zaman. Hava daha çok soğumamış oluyor.

Milano’dan başka şehirlere de geçiş yapabilirsiniz.

  • Uçuşlar Atlasglobal Hava Yolları ile gerçekleşiyor.
  • Bagaj hakkınız var
  • Uçakta ikram var

Tarihler: 6- 9 Kasım 2017 (Tarihlerle biraz oynayabilirsiniz, hemen hemen aynı fiyatlar var kasım ayı içinde)

Uçak bileti gidiş-geliş toplamda 88 Euro

THY ile gitme şansınız da var, 8 Euro fazla ödeyerek THY ile uçabilirsiniz.

Bileti satın almak için aşağıdaki yeşil butona tıklayarak Momondo’ya gidebilir, bu sayede biletinizi alabilirsiniz. Site İngilizce ve para birimi Avustralya Doları‘dır. Sağ üstten kolay bir şekilde TRY olarak seçip fiyatları Türk Lirası olarak görebilirsiniz.

Buradan da Momondo’ya gittiğinizde çıkan kutucukta direk Go to Site kısmına tıklayarak, Edreams’e giderek uçak biletinizi alabilirsiniz. (Edreams güvenilir online seyahat acentasıdır.)

Milano uçak bileti

Milano uçak bileti

Milano Otelleri

Milano’da her bütçeye göre bir seçenek kesinlikle var. 10 Euro’luk hostel odasından 600 Euro’luk manzaralı odaya kadar her seçenek var. Milano otellerine aşağıdan ulaşabilir, Booking’ten kolayca rezervasyon yaptırabilirsiniz

Milano Nerede?