//Megabus artık Flixbus’ın

Megabus artık Flixbus’ın

Megabus artık Flixbus'ın

Megabus artık Flixbus’ın

Megabus artık Flixbus’ın

Avrupa’da 4 TL’ye bilet almamıza olanak sağlayan Megabus artık Flixbus’ın. Bu birleşme ile birlikte neler değişecek, aldığınız bilet etkilenecek mi hemen anlatalım.


Bilindiği üzere Megabus neredeyse yere düşse dönüp bakmayacağımız paralara otobüs bileti satan bir firma ve Avrupa’da ciddi bir pazara sahipti. Son zamanlarda şirket küçülmeye gitmiş ve bazı hatlarını kaldırmış, bazı hatlarında da sefer sıklığını azaltmıştı.

Bu durum karşısında Flixbus isimli, yine Avrupa’da faaliyet gösteren ve büyüme hedefleriyle Avrupa pazarında güçlü olan yerini daha da güçlendirme niyetiyle Megabus’ı bünyesine kattı.

Flixbus yetkililerinin yaptığı açıklamaya göre, hali hazırda faaliyetlerini sürdüren Megabus’ın Almanya, Belçika, Fransa, Hollanda, İngiltere, İtalya ve İspanya’daki çözüm ortağı olacak. Yani Flixbus adına Megabus seferleri yapacak.

2013 yılında daha verimli ve çevre dostu bir ulaşımın mümkün olduğundan yola çıkılarak kurulan Flixbus her bütçeye hitap ediyor ve şu anda Avrupa’nın en geniş ağa sahip otobüs firması olma ünvanına sahip.

1 Temmuz 2016 tarihinden itibaren uygulanacak olan bu işlemle beraber Flixbus’ın mevcut ağı 20 ülkeye ulaşım imkanı sunacak.

Bu haber Rotavrupa.com kaynak gösterilmeden kullanılamaz!

Ucuz uçak bileti sitesi tavsiyem => Momondo
Ucuz otel ve konaklama için önerim => Agoda.com
Yurtdışında otel için önerim => Otel.com
 
2016-06-30T06:53:58+00:0001 Temmuz, 2016|Haberler|2 Comments

About the Author:

İnternetteki "seyahat klişeliği"ne savaş açıp Rotavrupa.com'u ucuz seyahat ve kampanya rehberi temasıyla hayata geçirdi. 26 yaşında, İTÜ mezunu, dijital medya uzmanı. Avrupa'daki tüm ülkeleri ve dünyada toplam 42 ülkeyi "işinden istifa etmeden", "(olmayan)evini arabasını satmadan" yarı zamanlı çalışarak kazandığı parayı biriktirip düşük bütçeli seyahatler ile tek başına gezdi ve gezmeye devam ediyor.

2 Comments

  1. Hayati Furni 10:03 de 10 Mart 2017 - Yanıtla

    İtalya Verona havaalanından hollandaya otobüs bulabilirmiyim

    • Ferit Çağlar Gündüz 10:06 de 10 Mart 2017 - Yanıtla

      Öncelikle Almanya’ya ulaşmalısın Almanya’dan otobüsler var. Ya da Milano’dan da uçak ile geçebilirsin.

Siz de fikrinizi belirtin