Rotavrupa’nın sloganlarından biri olan, uçak bileti kampanyaları duyurusu yaparak sizlere sürekli ucuz uçak bileti almanıza imkan sağlayarak bulduğumuz ucuz uçuşlar ve kampanyalı uçak biletlerini paylaşıyoruz. Ocak ayından Mart ayına kadar Malta’ya ucuz uçak bileti bulduk ve bunu sizlerle paylaşıyoruz. Malta ucuz uçak bileti için tarihler gayet esnek, dilediğiniz gibi seçebilirsiniz. Hatta cuma akşamı gidip pazar günü dönme şansı da var.

Malta ucuz uçak bileti THY

Malta ucuz uçak bileti THY

Malta bir ada ülkesi olup Akdeniz’in tam ortasında yer almaktadır. Özellikle kışın soğuğundan biraz da olsun kaçmak isteyenler için gayet ideal bir yer.

Şu an için Malta’ya sadece Türk Hava Yolları uçuş gerçekleştiriyor ve genelde fiyatları çok yüksek. Yılda 2 kere bu uçak biletlerinde kampanya yaparak fiyatı ucuzlatıyor. Bu yüzden eğer Malta’ya gitmek istiyorsanız, bu fırsatı kaçırmamalısınız.

 Eğer hali hazırda Schengen Vizeniz varsa ayrıca vize almanıza gerek yok. Yeşil pasaporta vize gerekmiyor. 

Vizeniz yoksa Schengen Vizesi kategorisindeki yazıları incelemeden vize başvurusu yapmayın.

Malta’ya Ucuz Uçak Bileti

Kampanya aşağıdaki rota ve güzergâhlar için geçerlidir.

  • İstanbul-Malta-İstanbul

Kampanya hangi tarihler arasında geçerli?

1 Şubat 2017 ile 31 Mart 2017 tarihleri arasındaki uçuşlar indirimli.

Uçuşlar hangi havayolu ile gerçekleşecek?

Söz konusu kampanyadaki indirimli uçuşları Türk Hava Yolları sunmaktadır. Eğer daha önce yurtdışına uçuşunuzda Türk Hava Yolları ile uçmadıysanız muhakkak denemelisiniz. En ucuz yere bu fiyata başka bir uçak bileti, hele de Türk Hava Yolları ile bulmak pek mümkün değil. Malta’ya da sadece Türk Hava Yolları’nın uçtuğunu düşünürsek, gerçekten iyi bir fiyat.

İndirimli olarak uçak bileti ne zamana kadar alınmalı?

Biletinizi 6 Ocak 2017 tarihine kadar satın almalısınız.

İndirimli uçak biletini nereden satın almalıyım?

Uçuşlar için aşağıya “yeşil buton” koyduk. Bu sayede biletinizi alabilirsiniz. Site İngilizce ve para birimi Avustralya Doları‘dır. Sağ üstten kolay bir şekilde TRY olarak seçip fiyatları Türk Lirası olarak görebilirsiniz.

Buradan da Momondo’ya gittiğinizde çıkan kutucukta direk Go to Site kısmına tıklayarak, Tripsta’ya giderek uçak biletinizi alabilirsiniz. (Tripsta güvenilir bir online seyahat acentasıdır)

Verilen link 3-5 Şubat 2017 tarihleri içindir. Örnek tarihler yazının sonunda yer alıyor.

Malta ucuz uçak bileti

Malta ucuz uçak bileti

Diğer örnek tarihler:

Neredeyse tüm Şubat ve Mart ayında, her tarihte ucuz bilet bulunuyor. Kendi isteğinize göre tarihlere karar verebilirsiniz.

Aşağıdaki gibi Tripsta’nın kredi kartı ücreti alması muhtemel. Visa kredi kartı ile alırsanız ek ücret alınıyor. Mastercard kredi kartı ile ek bir ücret alınmıyor. (aşağıdaki görsel eski bir kampanyadan alınmış olup sağ sütundaki rakamların Malta uçuşları ile alakası yoktur.)

mastercard ücreti

Mastercard ile öderseniz ücret alınmıyor

visa kredi kartı ücreti

Visa kredi kartı ile öderseniz 22 AUD ücret alıyor.

Malta’da Konaklama Seçenekleri

Sizlerden sıkça “e uçak bileti tamam ama nerede kalacağız?” soruları geliyordu. Aşağıdaki iki sistemi de kullanarak Malta’da ya da nerede isterseniz ucuz konaklama bulabilirsiniz.

Hotelscombined.com daha çok bir karşılaştırma sitesi olup X Oteli’nin fiyatı nerede en uygunsa size orayı gösterir.

HRS.com komisyonunun düşük oluşu nedeniyle çoğu yerde bulunmayan ucuz otelleri ve hostelleri bünyesinde barındırır, kesinlikle tavsiye edebileceğim bir sitedi