İbiza’ya ucuza nasıl gidilir? Diye sordu bir ziyaretçimiz. Bizde bunun üzerine hemen böyle bir rota hazırladık. Bu uçuş fırsatı belki de ir daha zor bulunabilecek bir fırsat çünkü, özellikle Madrid’e gidişin ucuz olması fiyatı düşürüyor. Eğer fiyatı merak ediyorsanız; toplamda 377 TL. Bu paraya 5 tane uçak bileti alacağız! Hemen detaylara geçelim.

İbiza Madrid Barselona Uçuş Fırsatı

İbiza Madrid Barselona Uçuş Fırsatı


TÜM UÇAK BİLETİ KAMPANYALARINDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN BİZİ SOSYAL MEDYADAN DA TAKİP EDİN! INSTAGRAM, FACEBOOK VE TWITTER’DA ROTAVRUPA KULLANICI ADIYLA BULABİLİRSİNİZ.


Madrid-İbiza-Barselona-Atina Uçuş Fırsatı

Rota tam olarak yukarıda göründüğü gibi. Ekim ve Kasım aylarında sıcaklık ortalama 21 Derece olarak gözüküyor, yani hem İbiza’nın tadını çıkarabilir hem de etrafta binlerce turist olmadan kafanızı dinleyebilirsiniz.

Rota Bilgileri

Rota İstanbul’dan başlayıp yine İstanbul’da bitiyor.

Bu rotadaki seyahat başlangıç tarihi:  27 Ekim 2016, bitiş tarihi ise  5 Kasım 2016.

Rotada bulunan 5 tane uçak biletinin maliyeti toplamda 377 TL.

Günlerle biraz oynayabilirsiniz, illa bu tarihlerde olacak diye bir şey yok. Ama başlangıç ve bitiş olarak en optimumu bu gibi duruyor.

Bu rota için Schengen vizesine ihtiyacınız var.

Rota Güzergahı

Rotanın güzergahı şu şekilde: İstanbul-Madrid (İspanya) – İbiza (İspanya) – Barselona (İspanya) – Atina (Yunanistan)* – İstanbul

Atina’da yaklaşık 16 saat kadar aktarma süresi var, bu süre de Atina’yı gezebilmeniz için size zaman tanıyor.

Rotadaki Ulaşım Araçları

Rotada toplam 5 adet uçak bileti bulunuyor.

Rotada kullanılan Pegasus Hava Yolları, Ryanair ve Aegean Air ile ilgili bilgi almanız şiddetle tavsiye edilir. Bu konu hakkında hazırladığımız yazılara Aegean Air ve Ryanair bagaj hakkı ve online check-in gibi konular hakkında bilgi almak için mutlaka göz atmalısınız.

Biletleri Alma Yöntemi

Uçak biletleri nerede ucuz ise oraya gidip satın almanız konusunda yönlendiriyoruz sizleri. İlgili uçuşları en ucuz veren site Momondo. Gidiş biletini ise Pegasus’un kendi sitesinden almalısınız.

Uçuşlar için her birinin altına “yeşil butonlar” koyduk. Bu sayede de tek tek biletinizi alabilirsiniz. Site İngilizce ve para birimi Avustralya Doları’dır. Sağ üstten kolay bir şekilde TRY olarak seçip fiyatları Türk Lirası olarak görebilirsiniz.

Buradan da Momondo’ya gittiğinizde çıkan kutucukta Ryanair ile olan uçuşlarda Ryanair’e tıklayarak biletinizi alabilirsiniz.

Rota Detayları

İstanbul – Madrid 27 Ekim 2016

Pegasus Hava Yolları’nın ucuz uçuşu ile Madrid’e gidiliyor. Bileti www.flypgs.com adresinden almalısınız. Bilet Fiyatı: 91 TL

İstanbul - Madrid Ucuz Uçak Bileti

İstanbul – Madrid Ucuz Uçak Bileti

Madrid – ibiza 30 Ekim 2016

Ryanair’in uçuş fırsatı ile Ibiza’ya ucuza gidebilirsiniz. Bilet Fiyatı: 60 TL

Madrid ibiza uçak bileti

Madrid ibiza uçak bileti

ibiza – Barselona 2 Kasım 2016

Ryanair’in uçuş fırsatı ile Ibiza’ya ucuza gidebilirsiniz. Bilet Fiyatı: 58 TL

İbiza Barselona uçak bileti

İbiza Barselona uçak bileti

Barselona – Atina – İstanbul 5 Kasım 2016

Barselona’dan İstanbul’a en ucuz ulaşım yolu Aegean Airlines’ın sunduğu Atina aktarmalı uçak bileti. Daha önce 2 kere bu şekilde aktarma yaptım Atina’da, bu biletin saati de gayet uygun. Atina’nın en azından önemli yerlerini görebilir, gece hayatına takılabilir sonrasında ise sabaha karşı uçağınıza geçebilirsiniz. Bilet Fiyatı: 173 TL

Barselona Atina İstanbul uçak bileti

Barselona Atina İstanbul uçak bileti

Avrupa’da ucuz rotalar gelmeye devam edecek! Siz de görmek, gitmek istediğiniz şehirleri ve ülkeleri bize yazın.