Rotavrupa’nın sloganlarından biri olan, uçak bileti kampanyaları duyurusu yaparak sizlere sürekli ucuz uçak bileti almanıza imkan sağlayarak bulduğumuz ucuz uçuşlar ve kampanyalı uçak biletlerini paylaşıyoruz. Aralık ayında da Lviv ucuz uçak bileti bulduk, özellikle döviz bu seviyelerdeyken bu fırsat muhakkak değerlendirilmeli.

Lviv Ucuz Uçak Bileti

Lviv Ucuz Uçak Bileti

Aralık ayında Ukrayna soğuk olsa da o soğuğu çekmeye değer; Lviv gerçekten görülmesi gereken bir yer. Bu biletin detayları aşağıdaki gibidir. Diler 2 günlük bir kaçamak dilerseniz de 6 günlük bir seyahat planlayabilirsiniz. Tarihler müsait.

Lviv Ucuz Uçak Bileti Aralık 2016

Kampanya aşağıdaki rota ve güzergâhlar için geçerlidir.

  • İstanbul-Lviv-İstanbul

Kampanya hangi tarihler arasında geçerli?

 Bu bilet herhangi bir kampanyaya dâhil değil, indirimli bilet. Bu yüzden bilet tükenip fiyatı yükselene kadar bu fiyat geçerli.

Uçuşlar hangi havayolu ile gerçekleşecek?

Söz konusu kampanyadaki indirimli uçuşları Ukraine International Airlines sunmaktadır. Bu havayolu şirketi hakkında da hazırladığımız rehbere buradan ulaşabilirsiniz. Bu rehberde Ukraine International bagaj hakkı ve ikram gibi konularda detaylı bilgiler bulunmaktadır.

İndirimli olarak uçak bileti ne zamana kadar alınmalı?

Bilet tükeninceye kadar.

İndirimli uçak biletini nereden satın almalıyım?

Uçuşlar için aşağıya “yeşil buton” koyduk. Bu sayede biletinizi alabilirsiniz. Site İngilizce ve para birimi Avustralya Doları‘dır. Sağ üstten kolay bir şekilde TRY olarak seçip fiyatları Türk Lirası olarak görebilirsiniz.

Buradan da Momondo’ya gittiğinizde çıkan kutucukta direk Go to Site kısmına tıklayarak, Gotogate ya da Tripair’e giderek uçak biletinizi alabilirsiniz. (Her ikisi de güvenilir online seyahat acentalarıdır)

Alacağım bilet hangi tarih aralığında olmalı?

Söz konusu ucuz bilet için tarihler şu şekilde;

17 Aralık Cumartesi İstanbul-Lviv

19 Aralık Pazartesi, Lviv-İstanbul

Tarihleri yukarıda verdiklerimiz haricinde de dilediğiniz tarihlere göre ayarlamayı yapabilirsiniz. Genelde perşembe ve cumartesi günleri kalkan uçuşların fiyatı uygun.

Lviv ucuz uçak bileti

Lviv ucuz uçak bileti

Diğer örnek tarihler:

10-12 Aralık

10-14 Aralık

15-19 Aralık

15-21 Aralık

17-23 Aralık