Her hafta olduğu gibi, bu hafta da sizler için yeni bir uçak bileti kampanyası Rotavrupa’da. Bu haftanın kampanyası: Kopenhag ucuz uçak bileti. Gelecek haftalarda da uçak bileti fırsatlarından haberdar olmak ve uçak bileti fırsatı olacak şehre oy kullanmak için Rotavrupa’yı Instagram, Twitter ve Facebook‘tan takip edin.

Danimarka-Kopenhag Ucuz Uçak Bileti

Danimarka-Kopenhag Ucuz Uçak Bileti

Kopenhag Ucuz Uçak Bileti

Kopenhag, Danimarka’nın başkenti ve dünyadaki en yüksek yaşam kalitesine sahip şehirlerden bir tanesi ve yakından tanıdığımız birçok markanın da çıktığı yer. Mesela hepimizin yakından tanıdığı, çocukluğumuzda tüm yaratıcılığımızı konuşturduğumuz Lego’nun da yaratıldığı yer burası ve burada yine Lego Land olarak tabir edilen ve her şeyin Lego’lardan yapıldığı müzeye gidebilirsiniz.

 Vize Durumu:  Schengen vizeniz ya da yeşil pasaportunuz olmalı.

Schengen vizesinin nasıl alınabileceğini hakkında çok detaylı yazılara Schengen Vizesi linkinden ulaşabilirsiniz

Kopenhag’da Ne Kadar Para Harcanır?

Danimarka’da ne kadar para gerekli olduğunu internette ilk ve tek olan seyahat maliyeti hesaplama aracını kullanarak hesaplayabilirsiniz.

Örnek olarak: 3 gün, orta bütçeli seyahat ile konaklama dahil harcayacağınız tutar: sadece 224 Euro!

Diğer Avrupa ülkelerine oranla en pahalılarından bir tanesi olmasına rağmen yine de paranızın karşılığını alabileceğiniz bir seyahat olacaktır.

Danimarka’nın para birimi: Danimarka Kronu

Kopenhag Uçak Bileti

Uçak bileti detayları şu şekilde;

  • Uçuşlar Türk Hava Yolları ile gerçekleşiyor.
  • Bagaj hakkınız var
  • Uçakta ikram var

Bileti satın almak için aşağıdaki yeşil butona tıklayarak Momondo’ya gidebilir, bu sayede biletinizi alabilirsiniz. Site İngilizce ve para birimi Euro‘dur.

Momondo’dan uçak biletinin nasıl alındığını aşağıdaki videoda gösterdim.

Karşınıza çıkan kutucukta direk Go to Site kısmına tıklayarak ya da See Details kısmına tıklayıp, Travelgenio’ya, Gotogate’e ya da Tripair’e (Türkçe seçeneği mevcut) giderek uçak biletinizi alabilirsiniz. (hepsi güvenilir online seyahat acentalarıdır.)

Tarihler: 16 Ocak Salı, 2018 – 19 Ocak Cuma, 2018

Fiyat: 83 Euro

Kopenhag Ucuz Uçak Bileti

Kopenhag Ucuz Uçak Bileti

Sadece Hafta Sonu: 19 Ocak 2018 Cuma – 22 Ocak Pazartesi, 2018

Fiyat: 79 Euro

İşinizden izin almadan, Cuma akşamı gidip pazartesi erken saatte dönebilirsiniz. Saatler ve tarih değişken, kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Farklı farklı saatlerde uçuşlar var ve fiyatları aynı.

Kopenhag-Danimarka ucuz uçak bileti

Kopenhag-Danimarka ucuz uçak bileti

Kopenhag Hafta Sonu Ucuz Uçak Bileti

Kopenhag Hafta Sonu Ucuz Uçak Bileti

Kopenhag Nerede?

Kopenhag Otelleri

Kopenhag’da o kadar pahalı olmasına rağmen garip bir şekilde ucuza hostel bulunabiliyor. Ya da biraz uzakta olsun ama 3 yıldızlı olsun diyorsanız aşağıdaki bağlantıdan ucuza otel ya da hostel bulabilirsiniz.