Sizler için rota planlarken gözümüze bir uçak bileti ilişti, kendisi tam olarak Kopenhag ucuz uçak bileti. Bu uçak bileti bizden “yahu daha kısa rotalar yapsanıza” diyenlere gelsin 🙂 Haftasonu bi’ Kopenhag yapıp gelebilirsiniz! Lafı uzatmadan hemen detaylara gireceğiz. Hatta bu rota için iki farklı ihtimal mevcut. Bir tanesi Atlasglobal ile diğeri de Türk Hava Yolları ile.

Kopenhag Ucuz Uçak Bileti

Kopenhag Ucuz Uçak Bileti


TÜM UÇAK BİLETİ KAMPANYALARINDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN BİZİ SOSYAL MEDYADAN DA TAKİP EDİN! INSTAGRAM, FACEBOOK VE TWITTER’DA ROTAVRUPA KULLANICI ADIYLA BULABİLİRSİNİZ.

Kopenhag Ucuz Uçak Bileti

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki, Kopenhag çok ama çok seveceğiniz bir yer. Yukarıdaki fotoğrafı çekmeden önce de “buraya bir daha gelirim valla” demiştim. Bu bileti aldım ve yaklaşık 1 sene sonra tekrar gidiyorum.

Kopenhag’a ucuz uçuşlar için iki seçenek var, bir tanesi cuma günü gidiş, pazar günü dönüş. Diğeri ise cuma günü gidiş ve pazartesi erken saatte dönüş.

7 Ekim 2016 Gidiş, 9 Ekim 2016 dönüş

Bu uçuş Atlasglobal tarafından çok ucuz bir şekilde sunuluyor. Hatta Atlasglobal 3 saat üzerindeki uçuşlarda “uçan şef” hizmetini de herkese, bedava sunuyor. Uçuş ağı biraz daha geniş olsa Atlasglobal çoğu firmadan çok çok daha kaliteli bir firma.

Atlasglobal’in kendi siteside bu uçak bileti 200 Dolar yani yaklaşık 600 TL iken Tripsta üzerinden alırsanız sadece 171 TL!

kopenhag ucuz uçak bileti

Kopenhag Atlasglobal

Aşağıdaki yeşil tuşa basıp Skyscanner’a gidin, oradan Tripsta’yı seçin. İlk başta uçuşu arattığınızda 168 TL gibi bir rakam çıkarıcak size ama Mastercard ile ödemede yukarıdaki resimde de gördüğünüz gibi 3,35 TL ücret alıyor. Bileti almak için aşağıdaki yeşil butona tıklatarak doğrudan Tripsta’ya gidip (çıkan ekranda, fiyat kısmının altındaki seç butonuna tıklayacaksınız) biletinizi alabilirsiniz.

7 Ekim 2016 Gidiş, 10 Ekim 2016 dönüş

GÜNCELLEME! AEROİLET’TEN ALININCA FİYAT 210 TL OLUYOR!

Türk Hava Yolları’nın sunduğu bileti Aerobilet’in mobil uygulamasından alırsanız indirim koduyla beraber fiyat 210 TL oluyor. Aerobilet indirim kodu: YD286

Aerobilet İndirim Kodu

Aerobilet İndirim Kodu

Kopenhag'a THY ile Aerobilet'ten Bilet

Kopenhag’a THY ile Aerobilet’ten Bilet

Bu uçuş da Türk Hava Yolları tarafından yapılıyor. Mesafeye göre THY Bilet gerçekten çok uygun! Cuma günü gidip pazartesi günü dönmek istiyorsanız 254 TL’ye de bu bileti alabilirsiniz. Eğer çalışıyorsanız bir günlük izin almalısınız. Uçak tam zamanında inse bile Atatürk Havalimanı’ndan çıkmak için en az 30 dakika koyun üzerine. Yine en ucuz bilet fiyatı Tripsta’da. aşağıdaki yeşil butona tıklayarak Skyscanner’a gidin, sonrasında da Tripsta’ya giderek (çıkan ekranda, fiyat kısmının altındaki seç butonuna tıklayacaksınız) uçak biletinizi alabilirsiniz.

kopenhag thy ucuz uçak bileti

Istanbul-Kopenhag THY Uçak Bileti