Bildiğiniz gibi internet üzerinden uçak bileti satan yüzlerce yerli ve yabancı online seyahat acentası var. Kolayyolculuk.com da bu sitelerden biri. Özellikle uçuş arama motorlarında uçak bileti aradığınızda Kolayyolculuk.com karşınıza en ucuz fiyatı çıkarabilir eğer isminiz daha önce hiç duymadıysanız da aklınıza Kolay Yolculuk Güvenilir mi? Sorusu gelebilir. İşte bu yazıda size Kolay Yolculuk sitesinin güvenli olup olmadığını, bilet iptali yapmanız gerektiğinde nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini ve Kolay Yolculuk iletişim bilgilerini paylaşacağız

Kolay Yolculuk Güvenilir mi?

Kolay Yolculuk Güvenilir mi?

Kolay Yolculuk Nedir?

Kolay Yolculuk, (kolayyolculuk.com) internet üzerinden bilet satan bir online seyahat acentasıdır. Yani, kendi sistemleri üzerinden havayolu firmalarının biletini satar ve bu şirketlerden komisyon alır. Eğer Online seyahat acentasının ne olduğunu bilmiyorsanız ya da emin değilseniz muhakkak online seyahat acentalarından bilet almak yazısını okuyun. Bu sayede tecrübelerde öğrenilen bilgileri edinebilir ve güvenilir şekilde işlem yapabilirsiniz.

Kolay Yolculuk Neden Ucuz?

Bunun birden çok nedeni olabilir. Bildiğiniz gibi bir marka yeni bir ürün çıkardığında ya da yeni bir pazara girdiğinde reklam yapar. Ama kimisi ise reklamını fiyatlarını düşük tutarak yapar. İşte kolayyolculuk.com da şu anda onlardan bir tanesi. Zaten siz de uçak biletlerinin Kolayyolculuk’ta ucuz olduğunu görüp, sonrasında da Kolayyolculuk’un güvenilir olup olmadığını araştırıp bu yazıya gelmediniz mi? 🙂

Kolay Yolculuk Güvenilir mi?

Kolay Yolculuk Tekirdağ merkezli bir online seyahat acentasıdır ve daha önceki tecrübelerimize göre kolayyolculuk.com güvenilir bir sitedir.

Kolay Yolculuk Masraf/Hizmet Ücreti

Eğer kolayyolculuk.com’da ödeme sayfasına gelirseniz aşağıdaki gibi bir ödeme ayrıntısıyla karşılaşabilirsiniz. Bu ücret diğer sitelerde olduğu gibi ödeme türünüze (havale, kredi kartı, banka kartı vs.) göre değişmiyor, aldığınız bilete göre belirleniyor. Açıkçası düşük bir ücret olduğu için çok da düşünülmesi gerekmiyor. Ama diğer sitelerde de bakın, belki daha ucuza bulabilirsiniz.

Kolay Yolculuk Güvenilir mi?

Kolay Yolculuk Hizmet/Masraf Ücreti

Kolay Yolculuk Bilet İptali ya da Değişimi

Eğer kolayyolculuk üzerinden aldığınız bileti iptal etmeniz gerektiyse ya da tarih-güzergah değişimi yapmanız gerektiyse kendilerine ulaşabilirsiniz. İletişim bilgilerini aşağıda verdik. Size bir tüyo: aldığınız havayolu şirketine “acenta işlem yapamayacağını söylüyor” derseniz havayolu firmaları da bu konuda size yardımcı olur.

Kolay Yolculuk İletişim

Herhangi bir sorunda kolayyolculuk ile iletişime geçmeniz gerekirse aşağıdaki telefon numarası ve e-mail adresinden bulaşabilirsiniz.

Tripair Telefon Numarası: 0850 304 8225 (dakika haklarınızdan düşer, ücretli hat değildir), Çalışma saatleri: hafta içi 09-18 arası

E-posta adresi: info@kolayyolculuk.com