Rotavrupa’nın sloganlarından biri olan, uçak bileti kampanyaları duyurusu yaparak sizlere sürekli ucuz uçak bileti almanıza imkan sağlayarak bulduğumuz ucuz uçuşlar ve kampanyalı uçak biletlerini paylaşıyoruz. Ocak ayından Mart ayına kadar İstanbul’dan Moldova’nın başkenti Kişinev’e ucuz uçak bileti bulduk ve bunu sizlerle paylaşıyoruz. Birçok tarih alternatifi bulunmakla beraber genel olarak hepsi 360 TL civarında. Çalışanları da düşünüyoruz, cuma akşamı gidip pazar akşamı dönmeli Kişinev ucuz uçak bileti de var.

Moldova Kişinev Ucuz Uçak Bileti

Moldova Kişinev Ucuz Uçak Bileti

Kişinev, Moldova’nın başkenti olup aslında ismi ülkemizde çok bilinmez. Bu yüzden de çok ziyaret edilmez. Ama şehrin ve ülkenin size yaşatacakları hiçbir şekilde sizi üzmeyecektir. Özellikle bilinmese de şarapları birçok Fransız şarabından çok daha kalitelidir. Bunun yanında ülkenin ucuzluğu ve hareketli gece hayatı gitmeye değer.

Kişinev’e geçtiğimiz aylara kadar sadece Türk Hava Yolları ve Air Moldova uçuş yapıyordu. Kaç kere gitmek istemiştim ama hep 4 haneli rakamlara uçak bileti vardı. Aslında bu uçuşların çoğu da “kod paylaşımlı” yani ortak uçuştu. Ama Atlasglobal’in de bu hatta girmesiyle olaylar biraz değişti ve artık Kişinev’e ucuz uçak bileti bulmak mümkün.

 Ukrayna için vize almanız gerekmiyor, sadece pasaportunuz ile gidebilirsiniz! 

Diğer vizesiz ülkeleri harita üzerinde görmek için vizesiz ülkeler haritası yazısına gidebilirsiniz.

Kişinev Ucuz Uçak Bileti

Kampanya aşağıdaki rota ve güzergâhlar için geçerlidir.

 • İstanbul-Kişinev-İstanbul

Kampanya hangi tarihler arasında geçerli?

 Bu bilet herhangi bir kampanyaya dâhil değil, indirimli bilet. Bu yüzden bilet tükenip fiyatı yükselene kadar bu fiyat geçerli.

Uçuşlar hangi havayolu ile gerçekleşecek?

Söz konusu kampanyadaki indirimli uçuşları Atlasglobal sunmaktadır. Ve bagaj hakkınız vardır.

İndirimli olarak uçak bileti ne zamana kadar alınmalı?

Bilet tükeninceye kadar.

İndirimli uçak biletini nereden satın almalıyım?

Uçuşlar için aşağıya “yeşil buton” koyduk. Bu sayede biletinizi alabilirsiniz. Site İngilizce ve para birimi Avustralya Doları‘dır. Sağ üstten kolay bir şekilde TRY olarak seçip fiyatları Türk Lirası olarak görebilirsiniz.

Buradan da Momondo’ya gittiğinizde çıkan kutucukta direk Go to Site kısmına tıklayarak, GotoGate online seyahat acentasına giderek uçak biletinizi alabilirsiniz. (Gotogate güvenilir bir online seyahat acentasıdır)

Gotogate, Mastercard kredi kartı ile ödemelerde ek ücret almaktadır. Varsa Visa kredi kartı ya da Maestro Card gibi diğer seçenekler ile satın alın.

Verilen link 1-5 Şubat 2017 tarihleri içindir. Örnek tarihler yazının sonunda yer alıyor.

Kişinev ucuz uçak bileti

Kişinev ucuz uçak bileti

Alacağım bilet hangi tarih aralığında olmalı?

Tarihleri verdiklerimiz haricinde de dilediğiniz tarihlere göre ayarlamayı yapabilirsiniz. Genel olarak uçuşların fiyatı uygun.

Diğer örnek tarihler

 • 18-20 Ocak
 • 18-22 Ocak
 • 18-23 Ocak
 • 25-29 Ocak
 • 1-5 Şubat
 • 3-5 Şubat (Cuma-Pazar)
 • 5-10 Şubat
 • 17-22 Şubat
 • 1-3 Mart
 • 6-10 Mart

Şubat ve Mart ayı dâhil neredeyse her türlü tarih opsiyonu mevcut. Size uygun olan tarihe göre ayarlamayı yapıp, biletinizi satın alabilirsiniz.

Kişinev’de Konaklama Seçenekleri

Sizlerden sıkça “e uçak bileti tamam ama nerede kalacağız?” soruları geliyordu. Aşağıdaki iki sistemi de kullanarak Kişinev’de ya da nerede isterseniz ucuz konaklama bulabilirsiniz.

Hotelscombined.com daha çok bir karşılaştırma sitesi olup X Oteli’nin fiyatı nerede en uygunsa size orayı gösterir.

HRS.com komisyonunun düşük oluşu nedeniyle çoğu yerde bulunmayan ucuz otelleri ve hostelleri bünyesinde barındırır, kesinlikle tavsiye edebileceğim bir sitedir.