Rotavrupa’nın sloganlarından biri olan, uçak bileti kampanyaları duyurusu yaparak sizlere sürekli ucuz uçak bileti almanıza imkan sağlayarak bulduğumuz ucuz uçuşlar ve kampanyalı uçak biletlerini paylaşıyoruz. Ocak ve şubat ayı içinde Ankara’dan Ukrayna’nın başkenti Kiev’e ucuz uçak bileti bulduk ve bunu sizlerle paylaşıyoruz. Hatta dilerseniz iki gün sonrasına da bu fiyatlara uçuş var. Çalışanları da düşünüyoruz, cuma akşamı gidip pazar akşamı dönmeli Kiev ucuz uçak bileti de var.

Kiev Ucuz Uçak Bileti

Kiev Ucuz Uçak Bileti (Görsel: Ukrainetrek)

Kiev, Ukrayna’nın başkenti ve aynı zamanda en büyük şehridir. Gerek vizesiz oluşu gerekse bizlere göre çok ucuz olması sebebiyle Kiev çok sık tercih edilmektedir. Bunun yanında Ukrayna kültürünü gösteren güzel şehirlerden bir tanesidir.

Diğer vizesiz ülkeleri harita üzerinde görmek için vizesiz ülkeler haritası yazısına gidebilirsiniz.

 Ukrayna için vize almanız gerekmiyor, sadece pasaportunuz ile gidebilirsiniz! 

Kiev Ucuz Uçak Bileti

Kampanya aşağıdaki rota ve güzergâhlar için geçerlidir.

  • Ankara-Kiev-Ankara

Kampanya hangi tarihler arasında geçerli?

 Bu bilet herhangi bir kampanyaya dâhil değil, indirimli bilet. Bu yüzden bilet tükenip fiyatı yükselene kadar bu fiyat geçerli.

Uçuşlar hangi havayolu ile gerçekleşecek?

Söz konusu kampanyadaki indirimli uçuşları Ukraine International Hava Yolu sunmaktadır. Eğer daha önce Ukraine International ile uçuş yapmadıysanız bagaj hakkı, online check-in ve ikram gibi konuları ele aldığımız Ukraine International Nasıl? yazısına göz atabilirsiniz.

İndirimli olarak uçak bileti ne zamana kadar alınmalı?

Bilet tükeninceye kadar.

İndirimli uçak biletini nereden satın almalıyım?

Uçuşlar için aşağıya “yeşil buton” koyduk. Bu sayede biletinizi alabilirsiniz. Site İngilizce ve para birimi Avustralya Doları‘dır. Sağ üstten kolay bir şekilde TRY olarak seçip fiyatları Türk Lirası olarak görebilirsiniz.

Buradan da Momondo’ya gittiğinizde çıkan kutucukta direk Go to Site kısmına tıklayarak, GotoGate online seyahat acentasına giderek uçak biletinizi alabilirsiniz. (Gotogate güvenilir bir online seyahat acentasıdır)

Verilen link 13-15 Ocak 2017 (cuma-pazar) tarihleri içindir. Örnek tarihler yazının sonunda yer alıyor.

Kiev Ucuz Uçak Bileti

Kiev Ucuz Uçak Bileti

Alacağım bilet hangi tarih aralığında olmalı?

Söz konusu ucuz bilet için tarihler şu şekilde;

14 Ocak 2017 Cumartesi, Ankara-Kiev

16 Ocak 2017 Pazartesi, Kiev-Ankara

Tarihleri yukarıda verdiklerimiz haricinde de dilediğiniz tarihlere göre ayarlamayı yapabilirsiniz. Genell olarak tüm uçuşların fiyatı uygun.

Diğer örnek tarihler

  • 8-11 Ocak
  • 8-12 Ocak
  • 8-13 Ocak
  • 9-12 Ocak
  • 13-15 Ocak (Cuma akşamı gidiş, Pazar akşamı dönüş-228 TL)
  • 20-22 Ocak (Cuma akşamı gidiş, Pazar akşamı dönüş-228 TL)
  • 25-27 Ocak
  • 1-3 Şubat

Şubat ve Mart ayı dâhil neredeyse her türlü tarih opsiyonu mevcut. Size uygun olan tarihe göre ayarlamayı yapıp, biletinizi satın alabilirsiniz.

Kiev’de Konaklama Seçenekleri

Sizlerden sıkça “e uçak bileti tamam ama nerede kalacağız?” soruları geliyordu. Booking’i hiç önermediğim için de başka sistemleri test etmem gerekiyordu. Aşağıdaki iki sistemi de kullanarak Kiev’de ya da nerede isterseniz ucuz konaklama bulabilirsiniz.

Hotelscombined.com daha çok bir karşılaştırma sitesi olup X Oteli’nin fiyatı nerede en uygunsa size orayı gösterir.

HRS.com komisyonunun düşük oluşu nedeniyle çoğu yerde bulunmayan ucuz otelleri ve hostelleri bünyesinde barındırır, kesinlikle tavsiye edebileceğim bir sitedir.