Elimizden geldiğince Rotavrupa’da ucuz uçuşlara ve kampanyalara yer vermeye çalışıyoruz, şimdi de Istanbul – Cluj (Romanya) arasında uygun fiyatlara uçuş bulduk ve 2-3 gününü bu şekilde değerlendirmek için uçak bileti detaylarını sizlere sunuyoruz. (Kısa adıyla ve daha çok Cluj olarak bilinse de şehrin asıl ismi Cluj Napoca’dır ve Türkçe’de Kaloşvar* olarak geçmektedir.

Öncelikle, bu hat Atlasglobal tarafından yeni açılmış olup şu anda kampanyalı fiyattadır. Birkaç ay sonra böyle bir fiyata bilet bulunmasının çok da mümkün olmadığı kaanatindeyim. Eğer hali hazırda vizeniz (vize detaylarını belirttik) varsa bunu değerlendirebilirsiniz. Gidiş-dönüş bilet fiyatı 187 ile 200 TL arasında değişiyor.

Istanbul - Cluj (Romanya) Uçak Bileti

Istanbul – Cluj (Romanya) Uçak Bileti (cluj-napoca.euroavia.eu)


TÜM UÇAK BİLETİ KAMPANYALARINDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN BİZİ SOSYAL MEDYADAN DA TAKİP EDİN! INSTAGRAM, FACEBOOK VE TWITTER’DA ROTAVRUPA KULLANICI ADIYLA BULABİLİRSİNİZ.


Atlasglobal Nasıl?

Atlasglobal, eskiden Atlasjet idi. Sonradan isim değişikliğiyle Atlasglobal adını aldı. Açıkçası birçok firmadan katlarca kaliteli ve iyi diyebilirim. Gerek servisi, gerek bagaj hakkı gerekse ikramları gerçekten çok başarılı.

Romanya İçin Gerekli Vize

Romanya’ya seyahat etmek için geçerli bir Şengen vizenizin ya da Romanya vizenizin bulunması gerekiyor.

Istanbul – Cluj Uçak Bileti

Tarihleri kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Örnek olarak 30 Eylül Cuma günü gidiş, 2 Ekim Pazartesi dönüş uçuşunu verdik. Aşağıdaki yeşil butona tıklayarak Momondo üzerinden biletinizi alabilirsiniz. Site İngilizce ve para birimi Avustralya Doları olarak gelmektedir, kolayca sağ üstten TRY seçerek TL biriminde fiyatları görebilirsiniz.

Atlasglobal’in kendi sitesindeki fiyat: 89 Dolar (268 TL) .

Istanbul - Cluj (Romanya) Uçak Bileti

Istanbul – Cluj (Romanya) Uçak Bileti

Daha sonra buradan istediğiniz acentadan biletinizi satın alabilirsiniz. Tripsta ödeme şeklinize göre bir miktar ek ücret alabiliyor. Mastercard ya da Visa, Debit ya da kredi kartı olması bu durumu değiştiriyor. İlk olarak Tripsta’dan almayı deneyebilirsiniz. Eğer kullandığınız ödeme yöntemine çok ücret çıkarıyorsa o zaman da Travelgenio’yu kullanabilirsiniz.

Cluj’dan Ucuz Uçuşlar

Bunun yanında Cluj’dan da özellikle İtalya’ya ucuz uçuşlar bulabilirsiniz. Bunun için rota hazırlamaya çalıştık ama bu uçuş tek yön alındığında ücreti 154 TL oluyor. Bu da fiyatı arttırdığı için rota yapmadık. Dilerseniz dönüş tarihinizi biraz ileri alıp, Bükreş’e ya da Bolonya’ya (İtalya) gidip gelebilirsiniz.

Eğer bu uçuşları almayı düşünüyorsanız Wizzair Kullanma Kılavuzu yazısını da kötü bir sürprizle karşılaşmamak için okumalısınız.

Cluj-Bükreş-Cluj (3-5 Ekim 2016)

Cluj-Bükreş Uçak Bileti

Cluj-Bükreş Uçak Bileti

Cluj-Bolonya-Cluj (3-5 Ekim 2016)

Cluj-Bolonya Uçak Bileti

Cluj-Bolonya Uçak Bileti