//Fas’a Ucuz Uçak Bileti (179 Euro)

Fas’a Ucuz Uçak Bileti (179 Euro)

Son zamanlarda her gün 1 uçak bileti fırsatı yayınlamaya çalışıyorum. Bugün de sosyal medya hesaplarından bugünkü uçak bileti fırsatı hangi ülkeye olsun? Diye sormuştum. Onlarca yorum geldi ve en çok bahsedilen ülke Fas idi. Bu yüzden Fas’a ucuz uçak bileti fırsatı buldum ve sizlerle paylaşıyorum. Bir dahaki uçak bileti kampanyasına sen karar vermek istiyorsan Rotavrupa’nın sosyal medya hesaplarını mutlaka takip et.

Fas Uçak Bileti

Fas Uçak Bileti

Fas’a Ucuz Uçak Bileti

Öncelikle şunu söylemeliyim, Fas’ta bakkaldan su alırken bile pazarlık etmelisiniz! Yoksa ederi 2 TL olan suyu size 25 TL’ye satmaya çalışıyorlar. Çok ciddiyim.

 Vize Durumu:  Fas vize istemiyor.

 Transit Vize Durumu:  Vereceğim uçuşta transit vizeye ihtiyacınız yok. Uçuş Fransa üzerinden. Yine de Air France’a sormanızı tavsiye ederim.

Fas’ta Ne Kadar Para Harcanır?

Fas ile Türkiye’nin hemen hemen aynı olduğunu söyleyebilirim. Yine de seyahat maliyeti hesaplama aracını kullarak hesaplayabilirsiniz.

Fas Uçak Bileti

Ekim ayı Fas’a seyahat için mükemmel bir zaman. Hem turistler azalmış oluyor hem de hava sıcaklıkları insani düzeylerde oluyor. Bu fırsatı değerlendirmenizi tavsiye ediyorum.

Fas’ta görmeniz gereken şehirlere internetteki blogları inceleyerek karar verebilirsiniz. Ama tavsiyem Marakeş’i muhakkak görmeniz yönünde. Tren ile kolayca ulaşabiliyorsunuz.

 • Uçuşlar Air France ile gerçekleşiyor.
 • Bagaj hakkınız var
 • Uçakta ikram var
 • Uçak bileti gidiş-geliş toplamda 179 Euro
 • Uçuş tarihleri:
  • 7-11 Ekim 2017
  •  Tarihlerle biraz oynayabilirsiniz, hemen hemen aynı fiyatlar var Ekim ayı içinde 

Uçuş fırsatı için aşağıdaki yeşil butona tıklayarak Momondo’ya gidebilir, bu sayede biletinizi alabilirsiniz. Site İngilizce ve para birimi Avustralya Doları‘dır. Sağ üstten kolay bir şekilde TRY olarak seçip fiyatları Türk Lirası olarak görebilirsiniz.

Buradan da Momondo’ya gittiğinizde çıkan kutucukta direk Go to Site kısmına tıklayarak, Aerobilet’e giderek uçak biletinizi alabilirsiniz. (Aerobilet güvenilir online seyahat acentasıdır.)

Fas Ucuz Uçak Bileti

Fas Ucuz Uçak Bileti

Fas Otelleri

Fas’ta her bütçeye göre bir seçenek kesinlikle var. 6 Euro’luk hostel odasından 600 Euro’luk manzaralı odaya kadar her seçenek var. Fas otellerine aşağıdan ulaşabilir, Booking’ten kolayca rezervasyon yaptırabilirsiniz

Fas Nerede?

2017-08-02T20:33:11+02:0002 Ağustos, 2017|Uçak Bileti Kampanyaları|2 Comments

About the Author:

İnternetteki "seyahat klişeliği"ne savaş açıp Rotavrupa.com'u ucuz seyahat ve kampanya rehberi temasıyla hayata geçirdi. 28 yaşında, İTÜ mezunu, dijital iletişim ve video prodüksiyon alanında çalışıyor. Avrupa'daki tüm ülkeleri ve dünyada toplam 45 ülkeyi "işinden istifa etmeden", "evini arabasını satmadan" yarı zamanlı çalışarak kazandığı parayı biriktirip düşük bütçeli seyahatler ile tek başına gezdi ve gezmeye devam ediyor.

2 Comments

 1. ucuza gezen 10:54 de 18 Ağustos 2017 - Yanıtla

  Fas’a gitmenin bir diğer ucuz yolu ise (eğer schengen vizeniz varsa) Romadan ryan air ile gitmektir.Romadan 7-11 Ekimde Marakeşe gidiş 42 euro dönüş 91 euro, 7-10 ekimde rabata gidiş 26 euro dönüş 60 euro bugün itibarıyla. Marakeş dışında, Fes ve Meknes de ziyaret edilmesi gereken şehirlerdir.

Siz de fikrinizi belirtin