Son zamanlarda her gün 1 uçak bileti fırsatı yayınlamaya çalışıyorum. Bugün de sosyal medya hesaplarından bugünkü uçak bileti fırsatı hangi ülkeye olsun? Diye sormuştum. Onlarca yorum geldi ve en çok bahsedilen ülke Fas idi. Bu yüzden Fas’a ucuz uçak bileti fırsatı buldum ve sizlerle paylaşıyorum. Bir dahaki uçak bileti kampanyasına sen karar vermek istiyorsan Rotavrupa’nın sosyal medya hesaplarını mutlaka takip et.

Fas Uçak Bileti

Fas Uçak Bileti

Fas’a Ucuz Uçak Bileti

Öncelikle şunu söylemeliyim, Fas’ta bakkaldan su alırken bile pazarlık etmelisiniz! Yoksa ederi 2 TL olan suyu size 25 TL’ye satmaya çalışıyorlar. Çok ciddiyim.

 Vize Durumu:  Fas vize istemiyor.

 Transit Vize Durumu:  Vereceğim uçuşta transit vizeye ihtiyacınız yok. Uçuş Fransa üzerinden. Yine de Air France’a sormanızı tavsiye ederim.

Fas’ta Ne Kadar Para Harcanır?

Fas ile Türkiye’nin hemen hemen aynı olduğunu söyleyebilirim. Yine de seyahat maliyeti hesaplama aracını kullarak hesaplayabilirsiniz.

Fas Uçak Bileti

Ekim ayı Fas’a seyahat için mükemmel bir zaman. Hem turistler azalmış oluyor hem de hava sıcaklıkları insani düzeylerde oluyor. Bu fırsatı değerlendirmenizi tavsiye ediyorum.

Fas’ta görmeniz gereken şehirlere internetteki blogları inceleyerek karar verebilirsiniz. Ama tavsiyem Marakeş’i muhakkak görmeniz yönünde. Tren ile kolayca ulaşabiliyorsunuz.

  • Uçuşlar Air France ile gerçekleşiyor.
  • Bagaj hakkınız var
  • Uçakta ikram var
  • Uçak bileti gidiş-geliş toplamda 179 Euro
  • Uçuş tarihleri:
    • 7-11 Ekim 2017
    •  Tarihlerle biraz oynayabilirsiniz, hemen hemen aynı fiyatlar var Ekim ayı içinde 

Uçuş fırsatı için aşağıdaki yeşil butona tıklayarak Momondo’ya gidebilir, bu sayede biletinizi alabilirsiniz. Site İngilizce ve para birimi Avustralya Doları‘dır. Sağ üstten kolay bir şekilde TRY olarak seçip fiyatları Türk Lirası olarak görebilirsiniz.

Buradan da Momondo’ya gittiğinizde çıkan kutucukta direk Go to Site kısmına tıklayarak, Aerobilet’e giderek uçak biletinizi alabilirsiniz. (Aerobilet güvenilir online seyahat acentasıdır.)

Fas Ucuz Uçak Bileti

Fas Ucuz Uçak Bileti

Fas Otelleri

Fas’ta her bütçeye göre bir seçenek kesinlikle var. 6 Euro’luk hostel odasından 600 Euro’luk manzaralı odaya kadar her seçenek var. Fas otellerine aşağıdan ulaşabilir, Booking’ten kolayca rezervasyon yaptırabilirsiniz

Fas Nerede?