//Ev Alışverişi ile Müzekart’ı Bedavaya Getirme

Ev Alışverişi ile Müzekart’ı Bedavaya Getirme

Rotavrupa genelde Avrupa ve yurt dışındaki seyahatlere odaklansa da böyle güzel bir fırsata denk gelince bunu sizlerle paylaşmak istedim. Çünkü basit bir ev alışverişi yaparak 50 TL değerindeki Müzekart’ı bedavaya getirebilirsiniz. 

Ev Alışverişi İle Müzekart

Ev Alışverişi İle Müzekart

Müzekart’ı Bedavaya Getirme

Hepimizin çok yakından tanıdığı Head&Shoulders, Ariel, Braun, Oral-B, Gillette, Pantene gibi markaların sahibi olan P&G (Procter and Gamble) Banabak isimli, özellikle gençlere hitap eden bir mobil uygulama çıkardı. Bu uygulama ile alışveriş yapıp, fişinizi sisteme yükleyerek ödüller kazanabiliyorsunuz.

Bu ödüllerden bir tanesini de Müzekart ile yapmışlar. Müzekart+’ın normal fiyatı 50 TL ve 300’den fazla müzede geçerli bir kart. Bu kartla müzelere ücretsiz girebiliyor ve daha birçok avantajdan faydalanabiliyorsunuz. Mesela Devlet Tiyatroları’nda yüzde 40 indirimli bilet de alabiliyorsunuz.

Gelelim 50 TL vermeden Müzekart+’ı nasıl bedavaya getirebileceğimize.

Günlük hayatta kullandığımız şeyleri alarak aslında 50 TL indirim kazanmış gibi oluyorsunuz. Örnek olarak ben Hepsiburada’dan aşağıdaki gibi bir sepet oluşturdum (Şok, Migros, Carrefour gibi marketlerden de alabilirsiniz). Bunlar zaten benim günlük yaşantımda kullandığım;

  • Çamaşır deterjanı,
  • Bulaşık makinesi deterjanı ve
  • Şampuan

Yalnız burada dikkat etmeniz gereken bir nokta var. Eğer Hepsiburada’dan sipariş verecekseniz tüm ürünlerin satıcısı Hepsiburada olsun (ürünlere bakarken soldan filtreleyebiliyorsunuz) çünkü başka satıcılardan alırsanız faturalar parça parça gelir ve belki Banabak bunları kabul etmeyebilir.

Fişi Sisteme Yükleme

Ürünleri gerek internetten gerekse Şok, Migros, Carrefour gibi bir marketten aldıktan sonra Banabak’ın mobil uygulamasını indirip (Apple Store, Google Play) fotoğrafını çekip sisteme yüklüyorsunuz.

Ucuz uçak bileti sitesi tavsiyem => Momondo
Ucuz otel ve konaklama için önerim => Agoda.com
Yurtdışında otel için önerim => Otel.com

İşlem bu kadar!

  • Fişinizi yükledikten sonra mobil uygulamadan “banabak ekibine ulaş” kısmından adres bilgilerinizi iletmelisiniz.
  • Kampanya bitiminde Müzerkart’ınız size posta yoluyla ulaştırılacak!

Kampanya Şartları

Alabileceğiniz Markalar

Ariel, Alo, Fairy, Pantene, Head&Shoulders, Orkid, Tampax, İpana, Oral-B, Braun, Gilette, Gillette Venus ve Febreze.

Katılım Tarihleri

28 Haziran – 12 Temmuz 2018

Müzekart Hakkında Detaylı Bilgihttps://www.muze.gov.tr/tr/kartlar-ve-biletler/muzekart-arti/muzekart-nedir_9.html

 
2018-07-01T11:34:06+00:0001 Temmuz, 2018|Faydalı Bilgiler|Yorum yok

About the Author:

İnternetteki "seyahat klişeliği"ne savaş açıp Rotavrupa.com'u ucuz seyahat ve kampanya rehberi temasıyla hayata geçirdi. 26 yaşında, İTÜ mezunu, dijital medya uzmanı. Avrupa'daki tüm ülkeleri ve dünyada toplam 42 ülkeyi "işinden istifa etmeden", "(olmayan)evini arabasını satmadan" yarı zamanlı çalışarak kazandığı parayı biriktirip düşük bütçeli seyahatler ile tek başına gezdi ve gezmeye devam ediyor.

Siz de fikrinizi belirtin