Birçok ucuz uçuş arama motorunda göreceğiniz üzere edreams sitesi kimi zaman uçuşlar için diğer sitelere göre daha uygun fiyatlar çıkarmaktadır, peki uçak bileti almak için edreams güvenilir mi?

Edreams güvenilir mi?

Edreams güvenilir mi?

Edreams Güvenilir mi?

Ucuza uçak bileti almak için uygun fiyatlar sunan ucuz uçuş arama motorları çoğu zaman “ucuz ama güvenli mi?” sorusunu sordurtur insana. Güvenilir olup olmadığını anlamak için muhakkak her şirketin sayfasında bulunan “hakkımızda”, “biz kimiz” gibi sayfalara bakmak çoğu zaman sorun giderici olacaktır.

http://www.edreams.com.tr/engine/call_center/?seccion=faq_quienes&item=item15

Yukarıdaki bağlantı incelendiğinde de görülecek ki bu şirketin merkezi İspanya’da ve yaklaşık 28 ülkede faaliyet gösteren büyük bir şirket. Bu yüzden bir kez daha soralım;

Edreams Güvenli mi?

rotAvrupa olarak daha önce birçok kez edreams üzerinden uçak bileti satın aldık, tecrübelerimize göre edreams güvenilir*

Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen aşağıdaki formu doldurarak bize bildirin!

 Online Seyahat Acentalarından Bilet Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler yazısını okumadan bilet almayın! 

Edreams Kredi Kartı Komisyonu

Edreams üzerinden bilet alırken ödeme sayfasına geldiğinizde bir anda bilet fiyatının arttığını görmüşsünüzdür. Bu ücretten sadece Visa Debit ya da Mastercard Debit kartınız varsa kurtulabilirsiniz. Bu yüzden ödeme sayfasına geldiğinizde eğer bilet fiyatı fazla geldiyse başka bir online seyahat acentasından biletinizi alabilirsiniz.