//Bükreş Ucuz Uçak Bileti-Gidiş Dönüş 250 TL

Bükreş Ucuz Uçak Bileti-Gidiş Dönüş 250 TL

Romanya’nın başkenti Bükreş’e yakın tarihli ve gayet uygun fiyatlı uçak biletleri bulunuyor. Hem de dilerseniz Romanya’nın ulusal havayolu şirketi olan Tarom ile ya da biraz daha fark ödeyerek Türk Hava Yolları ile uçabilirsiniz. Bükreş Ucuz Uçak Bileti ayrıntıları yazının devamında yer alıyor.

Bükreş Ucuz Uçak Bileti

Bükreş Ucuz Uçak Bileti (görsel: torp.no)

Bükreş Ucuz Uçak Bileti

Bükreş, ziyaretçilerine birçok şey vadediyor. Özellikle ülkenin ucuz olması ve gece hayatından müzelerine kadar güzel bir 2-3 gün geçirmeniz için Bükreş’i tavsiye ederim.

  • Romanya’ya gitmek için vizeniz olması lazım. Bu vize direk Romanya vizesi ya da Multi Schengen Vizesi olabilir.
  • Romanya’da Lei para birimi kullanılıyor.
  • Aşağıda verdiğim bağlantıdan uçak biletini alabilirsiniz.

Uçuşlar için aşağıda ilgilendiğiniz güzergaha tıklayarak Momondo’ya gidebilir, bu sayede biletinizi alabilirsiniz. Site İngilizce ve para birimi Avustralya Doları‘dır. Sağ üstten kolay bir şekilde TRY olarak seçip fiyatları Türk Lirası olarak görebilirsiniz.

Buradan da Momondo’ya gittiğinizde çıkan kutucukta direk Go to Site kısmına tıklayarak, Tripsta‘ya giderek uçak biletinizi alabilirsiniz. (Tripsta güvenilir online seyahat acentasıdır.)

Tarihleri kendinize göre ayarlayabilirsiniz. mart ve nisan aylarının çoğunda ucuz uçuş var.

Örnek olarak verdiğim tarih: 4 Mart-7 Mart 2017. Size uygun tarih kombinasyonlarını da deneyerek ucuz uçuşları bulabilirsiniz.

Bükreş Ucuz Uçak Bileti

Bükreş Ucuz Uçak Bileti

2017-02-19T16:00:30+02:0019 Şubat, 2017|Uçak Bileti Kampanyaları|Yorum yok

About the Author:

İnternetteki "seyahat klişeliği"ne savaş açıp Rotavrupa.com'u ucuz seyahat ve kampanya rehberi temasıyla hayata geçirdi. 28 yaşında, İTÜ mezunu, dijital iletişim ve video prodüksiyon alanında çalışıyor. Avrupa'daki tüm ülkeleri ve dünyada toplam 45 ülkeyi "işinden istifa etmeden", "evini arabasını satmadan" yarı zamanlı çalışarak kazandığı parayı biriktirip düşük bütçeli seyahatler ile tek başına gezdi ve gezmeye devam ediyor.

Siz de fikrinizi belirtin