//Budapeşte Ucuz Uçak Bileti (THY ile)

Budapeşte Ucuz Uçak Bileti (THY ile)

Her hafta olduğu gibi, bu hafta da sizler için yeni bir uçak bileti kampanyası Rotavrupa’da. Bu haftanın kampanyası: Budapeşte ucuz uçak bileti. Gelecek haftalarda da uçak bileti fırsatlarından haberdar olmak ve uçak bileti fırsatı olacak şehre oy kullanmak için Rotavrupa’yı Instagram, Twitter ve Facebook‘tan takip edin.

Budapeşte'ye ucuz uçak bileti

Budapeşte’ye ucuz uçak bileti

Budapeşte Ucuz Uçak Bileti

Budapeşte, Orta Avrupa’nın en güzel şehirlerinden olup eskiden iki farklı şehrin (Buda ve Peşte) birleşmesi sonucunda Budapeşte adını almış muazzam bir şehir. Özellikle Tuna nehri üzerinde yer alan parlamento binasının fotoğrafını hatırlamayan yoktur .

 Vize Durumu:  Schengen vizeniz ya da yeşil pasaportunuz olmalı.

Schengen vizesinin nasıl alınabileceğini hakkında çok detaylı yazılara Schengen Vizesi linkinden ulaşabilirsiniz

Budapeşte’de Ne Kadar Para Harcanır?

Macaristan’da ne kadar para gerekli olduğunu internette ilk ve tek olan seyahat maliyeti hesaplama aracını kullanarak hesaplayabilirsiniz.

Örnek olarak: 3 gün, düşük bütçeli seyahat ile konaklama dahil harcayacağınız tutar: sadece 70 Euro!

Budapeşte Uçak Bileti

Budapeşte gece hayatından sanat galerilerine kadar herkes için yeterli bir deneyim sunuyor.

  • Uçuşlar Türk Hava Yolları ile gerçekleşiyor.
  • Bagaj hakkınız var
  • Uçakta ikram var

Bileti satın almak için aşağıdaki yeşil butona tıklayarak Momondo’ya gidebilir, bu sayede biletinizi alabilirsiniz. Site İngilizce ve para birimi Euro‘dur.

Momondo’dan uçak biletinin nasıl alındığını aşağıdaki videoda gösterdim.

Karşınıza çıkan kutucukta direk Go to Site kısmına tıklayarak ya da See Details kısmına tıklayıp, Travelgenio’ya, Gotogate’e ya da Tripair’e (Türkçe seçeneği mevcut) giderek uçak biletinizi alabilirsiniz. (hepsi güvenilir online seyahat acentalarıdır.)

Tarihler: 7 Aralık Perşembe, 2017 – 11 Aralık Pazartesi, 2017

Fiyat: 105 Euro

Budapeşte Uçak bileti

Budapeşte Uçak bileti

Sadece Hafta Sonu: 26 Ocak 2018 Cuma – 29 Ocak 2018 Pazartesi, 2018

Fiyat: 105 Euro

İşinizden izin almadan, Cuma akşamı gidip pazartesi erken saatte dönebilirsiniz. Saatler ve tarih değişken, kendinize göre ayarlayabilirsiniz.

Budapeşte Ucuz Uçak Bileti

Budapeşte Ucuz Uçak Bileti

Budapeşte Nerede?

Budapeşte Otelleri

Budapeşte’de garip bir şekilde talep çok olmasına rağmen ucuza hostel bulunabiliyor. Ya da biraz uzakta olsun ama 4 yıldızlı olsun diyorsanız aşağıdaki bağlantıdan ucuza otel ya da hostel bulabilirsiniz.


 

2017-11-26T18:06:48+02:0026 Kasım, 2017|Uçak Bileti Kampanyaları|Yorum yok

About the Author:

İnternetteki "seyahat klişeliği"ne savaş açıp Rotavrupa.com'u ucuz seyahat ve kampanya rehberi temasıyla hayata geçirdi. 28 yaşında, İTÜ mezunu, dijital iletişim ve video prodüksiyon alanında çalışıyor. Avrupa'daki tüm ülkeleri ve dünyada toplam 45 ülkeyi "işinden istifa etmeden", "evini arabasını satmadan" yarı zamanlı çalışarak kazandığı parayı biriktirip düşük bütçeli seyahatler ile tek başına gezdi ve gezmeye devam ediyor.

Siz de fikrinizi belirtin