Bu haftanın uçak bileti fırsatında yine Instagram üzerinden anket yaparak ülkeyi sizlerle beraber belirledik. Çok az bir farkla Sırbistan oyları fazla idi. Bu yüzden bu haftanın fırsatı Belgrad’a ucuz uçak bileti. Bir dahaki uçak bileti fırsatlarında oy kullanmak için Rotavrupa‘yı sosyal medyada takip etmeyi unutmayın.

Belgrad'a Ucuz Uçak Bileti

Belgrad’a Ucuz Uçak Bileti

Belgrad’a Ucuz Uçak Bileti

Sırbistan’ın başkenti olan Belgrad, bölgenin en büyük şehirlerinden birisi. Gerek ucuzluğu, gerekse şehrin tarihi yapısının korunarak günümüze kadar ulaşmasıyla turizm açısından da önemli bir kenttir.

 Vize Durumu:  Sırbistan’a vize yok. Vizesiz, sadece pasaportunuzla gidebilirsiniz.

Sırbistan üzerinden Avrupa’ya yasa dışı göç çok olduğundan Sırp pasaport polisleri çok dikkat ediyor. Bu yüzden Pasaport kontrolünde sorulan sorular yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Sırbistan’da Ne Kadar Para Harcanır?

Sırbistan’da ne kadar para gerekli olduğunu internette ilk ve tek olan seyahat maliyeti hesaplama aracını kullanarak hesaplayabilirsiniz. Değer kaybeden paramıza rağmen her şey Türkiye’ye göre çok ucuz.

Belgrad Uçak Bileti

Genelde Belgrad’a çok ucuz uçak bileti bulunamıyordu (sadece yılda 1-2 kez Pegasus’un kampanyasıyla). Ama artık Atlasglobal Hava Yolları‘nın da uçuşlarını başlatmasıyla ucuza bilet bulmak biraz daha kolay.

  • Uçuşlar Atlasglobal ile gerçekleşiyor (14 Euro daha fazla ödeyerek THY‘yi de seçebilirsiniz)
  • Bagaj hakkınız var 
  • Uçakta ikram var

Tarihler: 6 Aralık Çarşamba – 9 Aralık Cumartesi, 2017

Tarihler değişken, kendinize uygun tarihi de seçebilirsiniz.

Uçak bileti gidiş-geliş toplamda sadece 70 Euro (THY: 84 Euro)

Bileti satın almak için aşağıdaki yeşil butona tıklayarak Momondo’ya gidebilir, bu sayede biletinizi alabilirsiniz. Site İngilizce ve para birimi Avustralya Doları‘dır. Sağ üstten kolay bir şekilde TRY olarak seçip fiyatları Türk Lirası olarak görebilirsiniz.

Buradan da Momondo’ya gittiğinizde çıkan kutucukta direk Go to Site kısmına tıklayarak, Travelgenio’ya ya da Airtickets’a giderek uçak biletinizi alabilirsiniz. (Travelgenio ve Airtickets güvenilir online seyahat acentalarıdır.)

Belgrad'a ucuz uçak bileti

Belgrad’a ucuz uçak bileti

Belgrad Nerede?

Belgrad Otelleri

Belgrad’da her bütçeye göre bir seçenek kesinlikle var. 3 Euro’luk hostel odasından 300 Euro’luk manzaralı odaya kadar her seçenek var. Belgrad otellerine aşağıdan ulaşabilir, Booking’ten kolayca rezervasyon yaptırabilirsiniz