Her hafta pazar günü olduğu gibi, bu hafta da sizler için yeni bir uçak bileti kampanyası Rotavrupa’da. Bu haftanın kampanyası: Belgrad ucuz uçak bileti. Gelecek haftalarda da uçak bileti fırsatlarından haberdar olmak ve uçak bileti fırsatı olacak şehre oy kullanmak için Rotavrupa’yı Instagram, Twitter ve Facebook‘tan takip edin.

Belgrad Ucuz Uçak Bileti

Belgrad Ucuz Uçak Bileti

Belgrad Ucuz Uçak Bileti

Belgrad, Sırbistan’ın başkenti ve aynı zamanda 1.2 milyonluk nüfusu ile Güneydoğu Avrupa’daki en büyük şehirdir. Gerek Sırbistan’ın Türk vatandaşlarından vize istememesi gerekse aradaki iş hacminden ötürü Belgrad Türkler tarafından çok ziyaret edilen bir şehir. Bu yüzden, bu kadar talep olduğu için Belgrad’a ucuz uçak bileti bulmak her zaman kolay olmuyor. Hazır bulmuşken 2 günlük bir kaçamak yapabilirsiniz.

 Vize Durumu:  Sırbistan vizesiz. Sadece pasaportunuzu alıp gidebilirsiniz.

Sırbistan üzerinden Avrupa Birliği ülkelerine yasa dışı göç çok olduğu için kontroller sıkı olabiliyor. Gitmeden önce mutlaka pasaport kontrolünde sorulan sorular yazımı da okumalısınız.

Sırbistan’da Ne Kadar Para Harcanır?

Sırbistan’da ne kadar para gerekli olduğunu internette ilk ve tek olan seyahat maliyeti hesaplama aracını kullanarak hesaplayabilirsiniz.

Örnek olarak: 3 gün, orta bütçeli seyahat ile konaklama dahil harcayacağınız tutar: 121 Euro

Sırbistan’ın para birimi: Sırp Dinarı

Belgrad Uçak Bileti

Uçak bileti detayları şu şekilde;

  • Uçuşlar Atlasglobal Hava Yolları ile gerçekleşiyor.
  • Bagaj hakkınız var
  • Uçakta ikram var

Bileti satın almak için aşağıdaki yeşil butona tıklayarak Momondo’ya gidebilir, bu sayede biletinizi alabilirsiniz. Site İngilizce ve para birimi Euro‘dur.

Momondo’dan uçak biletinin nasıl alındığını aşağıdaki videoda gösterdim.

Karşınıza çıkan kutucukta direk Go to Site kısmına tıklayarak ya da See Details kısmına tıklayıp, Tripsta’ya, Travelgenio’ya, Gotogate’e ya da Tripair’e (Türkçe seçeneği mevcut) giderek uçak biletinizi alabilirsiniz. (hepsi güvenilir online seyahat acentalarıdır.)

Tarihler: 19 Mart Pazartesi, 2018 – 21 Mart Çarşamba, 2018

Fiyat: 76 Euro

Belgrad Ucuz Uçak Bileti

Belgrad Ucuz Uçak Bileti

Belgrad Nerede?

Belgrad Otelleri

Belgrad’da her bütçeye göre bir konaklama seçeneği var. Kolaylıkla orta seviyede hostel bulunabiliyor. Ya da biraz uzakta olsun ama 3 yıldızlı olsun diyorsanız aşağıdaki bağlantıdan ucuza otel ya da hostel bulabilirsiniz.